Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Súlyosan elhízott emberként...

Súlyosan elhízott emberként kaphatok mozgáskorlátozott kártyát?

Figyelt kérdés

Le szeretném magam százalékoltatni, 140 kiló és 170cm vagyok alig tudok mozogni. Tegnap elestem és a szomszéd segített felkelni említette, hogy jogosult vagyok szerinte a rokkant dolgokra. Hogyan tudnám ezt kijárni? Vicces, mert 22 vagyok, de pl. 80cm átmérüjű a combom mind a kettő, bokám nem látható mert behíztam.


Amúgy nem szeretnék rokkant támogatást kapni, csak rokkant kártyát autóba. De ha azzal jár, nem vetem meg.


Hol kell elkezdeni ezt?



2020. szept. 13. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
háziorvos
2020. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Menjél el edzeni, és ne zabálj. Ne a társadalmon élősködj. Tudom, genetika, meg hormonbajod van, nem lusta szar vagy.
2020. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
külön írta hogy nem pénzt akar csak parkolóhelyet
2020. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mozgáskorlátozott kártyát az kaphat akit rokkantosítottak.

Ha nem tudom bizonyítani,hogy hormonális okok miatt vagy elhízott nem fognak rokkantosítani így kártyát sem fogsz kapni.

2020. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A parkolóhely is be nem folyt bevétel. Autó helyett sétálni kellene, talán fogyna is.
2020. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mozgássérült kártyát kaphatsz valószínüleg.

De amugy miből élsz?

Eltert valaki?

Nem gec izésből de tényleg kéne kicsit fogynod mert igy a 30 at sem fogod megélni!

2020. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha ilyen alkatú vagy, akkor biztos kocka is vagy. Akkor meg értesz a fizikához, és tudhatod, hogy az energiamegmaradás törvénye és a termodinamika második főtétele alól te se vagy kivétel. Bármivel is áltatod magad, háj a semmiből nem keletkezik.


A kérdésre válaszolva, az ilyesmit büntetni kéne, nem segílykét osztani, mint a C-Klubnak.

2020. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok az életmódodhoz!
2020. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát miből? Tippmixből, jó móka. Ha a c klubnak lehet, nekem miert nem? Milyen bevételtől esne el és ki, lemegyek a tescoig meg vissza a garázsba, nagyon nem lesz okés a költségvetés. Volt hormon bajom, gynecomastia , műtét is volt 17 évesen, na de már csak lusta vagyok. Nem szerettem soha edzeni, engem ezek nem kötnek le, focit nézek, abból is tartom fel magam a kocsit. Meg adok bele a rezsibe. Soha nem is foglalkozott velem egy munkáltató sem, rusnya pofám sehova nem kellett. Gyárba meg nagy a zaj, mondták, hogy jó a hallásom, nem kellene elcseszni 105 ezerért.
2020. szept. 13. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Látod itt a probléma. Még csak el sem gondolkodtál azon a lehetősége hogy eddzél.
2020. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!