Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek, ha valaki, akivel...

Mit tegyek, ha valaki, akivel bizalmasan beszélgettem, elég bizarr titkokat megosztottam, most azzal fenyegetett meg, hogy ha nem fizetek neki holnap délutánig, kiteregeti a szennyest az ismerőseim, barátaim körében?

Figyelt kérdés

tudom, baromi hülye vagyok, de ez már ilyen..


fizetni nem fogok, viszont baromira cink volna, ha körüzenet menne.


szerintetek az megoldás, ha törlöm a fiókomat?


2020. szept. 16. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megígérte hogy nem mondja el senkinek, mond azt hogy van róla hangfelvételed, és róla meg azt fogják megtudni hogy tégla.


Szerintem ne vedd komolyan, nem hiszem hogy csak úgy elmesélné bárkinek, előbb fogják belőle kinézni hogy hülye a fantáziája.

2020. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán ne foglalkozz vele … max beszelj meg vele egy talalkozot, huzd be egy bokorba es jol rugdosd ossze.
2020. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ja amit a kettes mond azt én is támogatom. Nagy a szája, de ha helyre teszed akkora nem lesz majd.
2020. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem ismeri a sztorit, akkor meg siman letagadhatod, hogy csak rosszhiredet akarja kelteni, mert megdugtad a baratnojet.
2020. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

helyesbítenem kell sajnos.


facebook beszélgetés volt köztünk, tehát írásos nyoma van :/

2020. szept. 16. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, akkor nem látszik majd nálad sem a neved sem a fényképed, csak a "facebook felhasználó" felirat a neved helyén. Ha szerencséd van még nem mentette le a beszélgetést. Te viszont azért mentsd le mielőtt tiltod.
2020. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd aztán akár fel is lehet jelenteni zsarolásért.....
2020. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a zsarolás tipikus esete! Személyesen is ismered? Menj a rendőrségre és jelentsd fel.
2020. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!