Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha van piros papír az...

Hogyha van piros papír az ajtómon (nem vagyok koronás, karanténban vagyok) és ha rendelek valamit kihozzák? mármint átvehetem?

Figyelt kérdés
bocsi ha rossz kategóriába raktam

2020. szept. 20. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Becsöngetnek leteszik az ajtó elé a cuccot aztán onnan felveheted. Nem kell aláírni. De ez a legtöbb futárnál alapból így megy manapság, nem kell karantén hozzá.
2020. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rendeled, azt összerakják, kiviszik, akkor nem látják hogy van-e az ajtódon piros papír vagy sem.

Szerinted ha ott áll a futár a cuccal a kezében az ajtód előtt, akkor nem fogja neked ott hagyni, hanem visszaviszi az egészet?

2020. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell előre a céggel, van ahol ki van írva a holnapra, hogy nem tudják kiszállítani karanténba.
2020. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!