Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel akarok mondani, de a...

Fel akarok mondani, de a munkahelyem ragaszkodik a 30 nap felmondási időhöz, nekem pedig van lehetőségem egy jobb helyen elhelyezkedni. Ha kirúgatom magam azonnali hatáljyal (nem megyek be), ez látszik majd valahol a kilépő papírjaimon?

Figyelt kérdés
Látják az új helyen? Sos

2020. szept. 21. 23:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor a korona miatt három hét táppénzre megyek, és fizethetik utánam a tb-t. Ennyire ők se hülyék.
2020. szept. 22. 03:56
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"BEPERELNEK"


Igen. Ha te vagy a 400 fős cég egyetlen informatikusa, és lelépsz, majd beleroppan a cég, akkor igen.

Igen. Ha te vagy a cég egyik sofőre, és miattad szétrohad egy rakomány hús.


De az, hogy Gipsz Jakab melós nem megy be, vagy Katika a 20. aktattologató, azt sacc/kb. lefossák. Főleg manapság, mikor van 1 emberre 2000 másik.

2020. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, látszik majd a papírjaidon.
2020. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De...milyen "Papírjaidon" látszik majd???
2020. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a válaszokat, végülis beadtam a rendes felmondást, azonnali közös megegyezésbe nem mentek bele. Majd mivel szemétkedni próbáltak a felmondási idő alatt, elmentem táppénzre, van olyan problémám amit helyre kell hozatni. Az új főnökkel meg van beszélve, megvárnak.
2020. szept. 24. 09:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!