Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Én úgy tudom,hogy az ENSZ...

Én úgy tudom,hogy az ENSZ alapokmányában benne van a szabad öltözködéshez(az alapvető emberi jogoknál) való jog,tehát a kormány nem hozhatott volna döntést a maszk viseléséről,mivel az ENSZ jogszabállyal ütközik. Hogy lehet ez mégis?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ja pereld be oket sok sikert
2020. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Minden jogszabály felülírható akkor ,ha egészségügyi okból vagy vészhelyzet miatt hozzák azt a döntést
2020. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs,de hülye vagy.
2020. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem kamu lenne, felhomályosítanálak, hogy az szabad Költözködés...
2020. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
És a maszk mióta ruha vagy divatcikk? A maszk egészségügyi segédeszköz. Ha eltörik a lábad a sürgősségin is bepereled az orvost hogy mert gipszet rakni rá mikor nem is áll jól neked?
2020. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Az hagyján! De sajnos nincs benne a hülyeség kötelezö büntetése!
2020. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

🙂

1. Az szabad KÖLTÖZKÖDÉS!

2. A maszk nem ruha.

3. Egészségügyi vészhelyzetben módosíthatnak a jogszabályokon ahogy még is történt. Most ezért is lett szabálysértés ha nem hordod.

2020. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2-es De csak az itthoni jogszabályok,különben egyeztetni kellett volna az ENSZ-szel,hogy módosítsák a dokumentumot. Vagy a vészhelyzetet az Eu-nak kell megállapítania,ha egy nemzetközi dokumentummal ütköző törvényt akarnak hozni.
2020. szept. 22. 12:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes esetekben (pl. a jelenlegi járvány) lehetőség van arra, hogy az Alaptörvény egyes rendelkezéseit felülírják, így a személyes szabadságot is lehet korlátozni.
2020. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor is azt lenne a reális,hogy az egész EU-t átfogó veszélyhelyzetekben,csak az EU dönthessen,és csak akkor dönthessen egy ország,ha CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ott fordul elő veszélyhelyzet,különben semmi értelme az EU-nak. Már rég lépniük kellett volna egy ilyet,az uniós törvényhozásnak,hogy előírják,hogy veszélyhelyzetben,csak akkor dönthessen az ország,ha az CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ott fordul elő,különben nemzetközi legyen a döntés joga.
2020. szept. 23. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!