Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha engem elkapnak 6 és 12g...

Ha engem elkapnak 6 és 12g közötti mennyiségű 70% speeddel akkor az még csekély mennyiségűnek számít?

Figyelt kérdés
Az interneten azt olvastam,hogy a csekély mennyiségben meghatározott 100% 0.5g amfetaminnak a hússzorosa számít jelentős mennyiségnek. Azaz tisztán 10g Ami ennél kevesebb arra kérhető az elvonó elvileg.

#rendőrség #drog #Speed #amfetamin #kábítószer birtoklás
2020. szept. 23. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Manapság nagyon ritka itthon a spuri. Amit sp-nek vesz az ember annak csak a szaga, állaga, hatása olyan (bár a hatása általában valamivel rövidebb). A por maga valamilyen dizájner drog. Nyugodtan ki is lehet próbálni, mert az igazi sp megromlik 2 hét alatt biztos. Ezek az újak meg nem romlanak meg.

Aztán tudom erre mindenki azt mondja hogy én megbízható emberől veszem stb. Hülyeség. Csak az vágja le hogy igazi-e aki több mint 10 éve tólja, és ismeri a régieket is.

Ezután pedig hogy az itthoni spurik legalább 90%-a nem spuri - hanem dizájner drog - nincs is miről beszélni :)

2020. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ha elkapnak, és bevizsgálják tömegspektrométerrel - akkor azért a kémiai anyagért vágnak meg amit kimutatnak. Több száz új szer van ami hasonlít az amfetaminhoz. Az hogy mi van benne, csak akkor derül ki amikor elkapnak. A büntetés meg attól függ hogy mi a pontos kémiai neve a szernek - és milyen besorolásban van..
2020. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy a kérdésre is válaszolva akkor választhatod az elterelést, ha az ezt megelőző 2 évben nem kaptak el semmivel - és a 10 g spuri (amfetaminos) nem több mint 45%-os.

Bár ez még egy 1999-es rendelet, de nem találtam újabbat..

2020. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már kereskedelmi mennyiség!
2020. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ja tényleg. Mert a fél g ami 100%-os az a csekély mennyiség..
2020. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Nemzeti Szakértői és Kutató Központ segédletet ezt konkrétan definiálja.

[link]

2020. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ugye vágod, hogy ezt így itt kijelenteni nem votl épp bölcs dolog.
2020. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!