Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezhet, hogyha valaki a...

Létezhet, hogyha valaki a közismert szájmaszknál komolyabb védelmet használ, akkor azért ne szolgálják ki/leszállítsák?

Figyelt kérdés

Olyan mértékű komformizmust tapasztalok, hogy sokan azt írják pl itt, hogy szerintük simán meg lehet tagadni a kiszolgálást, ha valaki nem szájmaszkban, hanem komolyabb eszközzel védekezik és mindenki csak szajkózza ezt a "szájmaszk" "szájmaszk" dolgot.


Én viszont úgy vagyok, hogy tudom, hogy a szájmaszk semmit nem véd és semmire sem jó, csak az engedelmes komformizmus kifejezésére.

Ellenbe ha valódi a vírusveszély, akkor szerintem JOGOM VAN magamat sokkal komolyabb egyéni védőfelszereléssel védeni. Aminek műbizonylata van, kovid ellen is jó, a légtérbe sem enged ki semmi részecskét a kilélegzésemből stb. Picit nem lenne túlzás engemet nem hagyni védekezni és egy hatastalan valamire kényszeríteni?



2020. okt. 1. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezhet. Ha szkafanderben mész a henteshez, ki fognak szolgálni, ne aggódj!
2020. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos el tudnam kepzelni amilyen ostobak az emberek. En is csinaltam ilyent igaz poenbol. Kertek tolem valami vacakot melohelyen, odaadtam. Azt mondta holnap visszahozza. Mondom nem kell ez csak egy vacak. Dobj ki nyugodtan. - De de en visszahozom. - Erre en nagy szigoruan: - Akkor be kell irni a kölcsön naplóba! - Teljesen kiakadt...
2020. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én még egy ilyen kérdést vagy választ nem láttam, se gyakorin se sehol máshol, hogy ha valaki szájmaszknál komolyabb védelemmel ellátva megy boltba, ne szolgálják ki.
2020. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki
2020. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!