Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon legális a...

Magyarországon legális a halloweenezés?

Figyelt kérdés

Igen tudom hogy már lekéstünk róla, de jövőre szívesen kipróbálnánk. Beöltözni este és kimenni az utcára ijesztgetni az embereket.

Pl. ilyen cuccban: [link]

Ez itthon törvényes, vagy bevinnének érte?



2020. nov. 1. 01:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Engem megijesztene valaki biztos megverném, előveszem a gázapray-t és lefújás után is rugdosnám aki engem bexarat. Legális, de remélem velem találkoztok elsőre.
2020. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Max hülyének néznek, szerinted őszintén ki ijed meg főleg ilyenkor mikor tudják, hogy páran úgy is ezzel szórakoznak.
2020. nov. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

en nagyon megilyednek, ha ejszaka szembe jonne velem es valoszinuleg az 1. valaszolohoz hasonloan reagalnek.

valaszolva a kerdesre : elvileg legalis, de eleg szemet dolog, plane ha nem szamit ra az ember. vannak horror muzeumok (pl nightmare in budapest) menjetek oda, ha ijesztegetesre vagytok, vagy nezzetek horrort. esetleg nezzetek szet a nepligetben.

2020. nov. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Törvényesnek törvényes, csak reménykedjetek, hogy nem egy gyenge szívűt vagy idegrendszerűt sikerül megijeszteni, mert ott a következményekért ti feleltek. Amúgy az ijesztgetés egyáltalán nem vicces dolog és egészségre káros. Nem tudom miért kell parasztnak lenni. Ha te élvezed akkor nézz horror filmet.
2020. nov. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem mert a szádat nem takarja maszk a sima álarc műanyag meg nem véd meg a koronavírustól. Nem szabad most ilyeneket használni!
2020. nov. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Még egy koronarajongó.
2020. nov. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Legáéis a halloween. De ne ilyesztgest az embereket, mert hamar jogos vélt önvédelem áldozatává válhatsz.
2020. nov. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Másokat nem ijesztegethetsz, az nem törvényes, de annak öltözöl be aminek akarsz.

De akár jelmezben vagy akár normál ruhában, akár pucéran, ha megijesztesz valakit és rosszul lesz akkor feljelenthet téged - ahogy nem fogják rajta számon kérni ha ijedtében nyakon vág a táskájával vagy behúz neked egyet.

2020. nov. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Legális, csak nagyon meg fognak érte verni. Azt fogod kívánni, inkább csuktak volna le.
2020. nov. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Van Magyarországnak hasonló ünnepsége: a busójárás, ijesztgetheted az embereket legálisan, és farsang alkalmával is beöltözhetsz szörnynek. Nem tudom miért kell külföldi ünnepeket ideimportálni.
2020. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!