Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben ugye csak...

Ebben az esetben ugye csak kamu, hogy 40 millióval meghúzhatnak?

Figyelt kérdés

[link]


Elmentem chat operátornak egy állítólag brit szigeteken bejegyzett céghez.

A lényeg elhitetni, a társkereső oldalnak fizető ügyféllel, hogy én is fizető társkereső nő vagyok.


Ugye ezek az ügyfelek igazi pénzen krediteket vesznek, néha nagy tételben is és azt hiszik, hogy igazi nőkkel beszélnek.

szexkapcsolatok.com is ilyen operátorokat használ. Ez tuti infó.

De még sok oldal, köztük angol nyelvű oldalak is.



Gondolom ez csak ijesztgetés, hogy ne merjek beszélni ugye?

Valójában semmi közünk diplomáciailag Britanniához, még az eu ba sincs benne.

Nem húzhatnak meg 40 millióval, mert én adatokat szivárogtatok ki ugye? Ez irreális. Szakértő? Jogszakértő?


Naplózni kell az ügyfelek minden üzenetét, meg azt is, hogy mit írunk stb, és azt hiszik, hogy igazi nőkkel beszélnek.


2020. nov. 1. 12:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a tinderen is ilyen alemberek vannak. Leveleznek,de talalkozni mar nem akarnak . Az is csokkal van tele.


N


Szerintem egynem letezo ceggelszerzodtel. Illetve,h ok mikor is irtak ala azemelyesen a szerzit??? Vagy hol az o kepviselojuk es alairasra jogosult szemelyuk. ???

A szerzi csak online van?? Vagy papiron kikuldtek a cimedre??


Ha a szerzodesben nincs benne,hogy az irataidat lefotozhatjak es megtarthatjak ,akkor ezert is feljelentest tehetsz. Hogy ok elteszik az irataid masolatat.


A jogforum.hun kerdezd ezt meg. Ott sok ugyved valaszol ingyen. !! Irj privatot nyugodtan,ha incs meg a megfelelo ful a joviforum oldalon!!


Szerintem siman talalsz jogazerutlensegeket a szerziben.

2020. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a munkáltató által igényelhető kötbér a gond, hanem az, hogy amit csinálsz az egyrészt csalás, másrészt sérti a GDPR rendelkezéseit, ami viszont már valóban hasonló összeggel szankcionálható. A csalást megúszhatod akár egy megrovással, de börtönt is kaphatsz érte.
2020. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!