Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Németországban megbüntettek...

Ha Németországban megbüntettek a tömegközlekedésen 4 éve ,ha újra arra mennék a határon lenne valami?

Figyelt kérdés
2016-ban az U-bahnon megbüntettek a jegyem miatt. Évente 1 levél jött azóta ,hogy fizessem be a tartozást.A kérdésem az lenne ,hogy jól tudom ,hogy 5év után elévül? Illetve ha arra utaznék mostanában akkor ha a határon megállítanának ki kellene fizetnem vagy mi lenn

2020. nov. 8. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisbuszos céggel utaztam. Másik utas lebukot ellenörzésnél, gyorshajtásért és hasonló dolgokért kapot büntetéseket. Pár ezer euro tartozása volt. Mivel nem tudod fizetni, letartoztatták. Nem is utazot tovább, vitték a fogdába.
2020. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, nekem is volt gyorshajtasom es nem tudtam fizetni a kartyalimitem miatt. Bennt is tartottak ejfelig emiatt. Egyebkent pedig leulheted az adosok bortoneben, ha jol emlekszem 60 euro/nap
2020. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-esnek: esetfüggö, de inkább 15 euró/nap.

És igen, leültetik, ha nem fizeted ki. Lehet, hogy nem pont a határon, de ha egyszer valahol leigazoltatnak, akkor annyi.

2020. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!