Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A taxis utasokra nem vonatkozi...

A taxis utasokra nem vonatkozik a kijarasi tilalom?

Figyelt kérdés

Sok taxit latok utasokkal ejszaka is, oke a taxis dolgozik, de az emberek gondolom nem dolgozni mennek ejszaka.

Sajat kocsival nem lehet menni, taxival igen?

Nem tervezek kimenni, jol megvagyok itthon, csak kivancsisagbol kerdezem.:)


2020. nov. 17. 02:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9

De mi ertelme nyitva lenni egy etteremnek? Marmint vasarolni nem lehet ott, akkor a tulaj csak ugy nyitvatart unalmaban?😅

Mondjuk hazhoz rendelni lehet lehet, de itt nyilvan nem tarthat nyitva egy Burger King ugy, hogy alliolag emberek vannak ott 10kor, bar ezt ketlem.

2020. nov. 17. 14:28
 12/16 A kérdező kommentje:
Meg hogyhogy attol fugg miert taxiznak? Hajnal 2kor biztos nem dolgozni mennek, vagy jonnek onnan.😀
2020. nov. 17. 14:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért előfordulhat, hogy vannak éjszakai műszakosok, bármennyire elképzelhetetlen. És van azért bőven kiskapu, ami akkora, mint egy bécsikapu, de nem írom le.
2020. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja, kapukat keresni tok logikus, tartson meg 2evig ez a virus..
2020. nov. 17. 18:05
 15/16 anonim válasza:
Ez a hajnali kettokor nem munkabol jon.. evekig dolgoztam multiban este 6 tol hajnali 2ig. Mint tobb nyelven beszélő informatikus. Vagy, ejfeltol reggel 8ig stb. Attol fuggott hogy az argentin vagy a kanadai hivasokat vettem fel.
2020. nov. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mar vartam, hogy valaki valami apro reszletbe belekosson😅
2020. nov. 19. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!