Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy kell értelmezni? Benne...

Hogy kell értelmezni? Benne van a törvényben hogy életvédelmi célból ki lehet menni. Ez ilyenkor azt jelenti, hogy azzal bizonyítod hogy életvédelmi célból mentél ki, hogy meghaltál, vagy újjáélesztettek? Vagy elég egy mobil MRI-t vinni magunkkal?

Figyelt kérdés
Vagy magas ill alacsony ill ingadozó vérnyomásosak tanúkkal igazolják a vérnyomásértékeiket, vagy feltöltik egy rendszerbe? Vagy lefotózzák a műszert az okostelefonnal? Vagy lefotózzák magukat hogy éppen rosszul vannak? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Mert pl ha azért mentek ki hogy jobban legyenek, majd ettől jobban is lesznek, és olyannyira elmúlik az életveszély hogy úgy döntenek, nem mennek be a kórházba jelen viszonyok között, akkor hogyan igazolják hogy veszélyben voltak?

2020. nov. 19. 20:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja bocs, szavaztam... :) A teára, pedig nekem az tilos :))) Na jó tényleg vicc vagy. Feltesz valaki egy kérdést aztán a plafonon vagy az idegtől. Nem értem miért kell csinálni a fesztivált.
2020. nov. 19. 21:55
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a amit a kérdező mond. Vannak pánikbetegek is például. Vagy egyéb betegséggel rendelkezők. Ha kinyitod az ablakot az nem segít, de ha lemegy és leül a padra vagy sétál egy kicsit akkor rendbe jön. Kerteshazból könnyű magyarázni.
2020. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Márpedig kénytelen vagy elfogadni, hogy ez jórészt a rendőrök rugalmasságán múlik és elhiheted, hogy többségük elfogadja, ha az ember normális magyarázatot ad.
2020. nov. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!