Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amennyiben melegként a gyermek...

Amennyiben melegként a gyermekvállalásnak ezt a módját választom az törvénytelen?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Kanadában legális a dajkaanyaság, ami azt jelenti, hogy egy nő, javadalmazás nélkül vállalja, hogy kihordja az illető gyermekét (egy meleg pár 2018-ban sikeresen jutott így gyermekhez hazánkban). Illetve Kaliforniában engedélyezett a kereskedelmi béranyaság, ugyanakkor Magyarországon a béranyaság tiltott. Ha az én gyermekemet kaliforniai béranya szüli meg, akkor én azzal bűntényt követek el?

2020. nov. 23. 15:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%

Es mégis ki olyan hülye, hogy javadalmazás nélkül kihordjon egy gyereket, majd utána odaadja valakinek??

Nekem valaki fizetne 50 millió forintot, akkor belemennek, annál kevesebbért biztos nem...

2020. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
66%
1es, ha YouTube Zsoltira gondolsz, nem akar ő gyereket... látszik rajta, hogy csak mondja, hogy felhívja magára a figyelmet es hogy legyen témája, de soha nem tenne érte semmit, nem gondolja komolyan
2020. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható de iszonyatosan drága.
2020. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy az a bizonyos meleg pár összesen 20 millió forintot fizetett a procedúra során. Ez persze drága, de ennyit tudnék fizetni azért, hogy legyen gyermekem, sőt...
2020. nov. 23. 15:26
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
Hat szivi, még egy par évig biztosan nem lennék hajlandó teherbe esni, de úgy 5 ev múlva keress meg, ha gondolod. 😂
2020. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetsz érte, emberkereskedelemnek számít, azért tiltott itthon a béranyaság is, meg az olyan örökbefogadás is, amiért fizetnek. De ha kiköltözöl olyan helyre, ahol engedik, majd hazajössz, akkor már nem fognak beleszólni, hogy tényleg a tiéd-e.
2020. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Kint kell élned és úgy megoldani, anyakonyveztetni stb a gyereket aztan itthon meg intézni a továbbiakat akkor már nem fognak belekötni.
2020. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
40%
Minden termeszetellenesezőnek üzenem, hogy az ember alapvetően se nem hetero se nem monogám. Alapvetően bi és igen erősen poligám a bellitittsagunk. Ezért fut a legtöbb házasság is zátonyra. A mai “követelmény” az, ami természetellenes.
2020. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
31%

11 nem is ezzel van baj. Szíve joga oda vonzodni ahova jól esik.

De akkor ne akarjon gyereket.

2020. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%
Jaj istenem ez a sok melegellenes látens homokos. Csak elmondanám, hogyha ennyire gyűlölitek a melegeket, az mindig arra vezethető vissza, hogy valószínűleg nektek is vannak hajlamaitok. Értelmes, normális ember nem gyűlöl sem meleget, sem transzneműt. Csak a sz.ar embereket gyűlöli. Ha két meleg, vagy leszbikus ember normális gyerekkor tud biztosítani, akkor abszolút minden rendben van azzal, ha gyereket nevelnek. Bezzeg a putriban szülhet nyolc gyereket a bátyjának az írástudatlan nő. Azzal minden oké, hiszen van egy férfi és egy nő.🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2020. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!