Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha poénból drogot árulok?

Ha poénból drogot árulok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm csinálta ezt, félreértés neessék, igazából ironizálni akart, full nem élt életében semmilyen kábítószerrel.

Szórakozohelyen ivott már egy kicsit, és azzal szórakozott, hogy odament emberekhez és megkérdezte őket hogy "Érdekel-e valamilyen drog? Van minden", és figyelte a reakcióikat. Igazából kicsikét érdekes is, hogy mennyien érdeklődnének utána. Na most, ha véletlenül egy civil rendőrhöz mész oda, vagy ilyesmi, akinél van jelvény, mire kell számítani?Illetve ebből lehet komoly probléma? Például elhiszik majd nekem hogy csak szórakoztam az egésszel? Tényleg csak kíváncsiság, hogy ilyenkor mivan. Tudom hogy ökörség ilyennel szórakozni.


2020. nov. 23. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Poénból bevisznek, és poénból kihallgatnak. Lehet, hogy poénból ujjlenyomatot is vesznek, és bekerülsz a nyilvántartásba. Az lesz a legnaagyobb poén.
2020. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Szét fogod röhögni magad a sitten, miközben egy agyontetovált fószer kényezteti a segged.

Te pedig magyarázhatod a rendőrnek hogy nincs is anyag.

2020. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj hogy nem fogod tudni bizonyítani hogy vicceltél. Nekik meg elég bizonyíték az hogy te mondtad, tehát beismerted. Árulhatod úgy is hogy nincs nálad és csak a komoly vevőt viszed el a raktárhoz.
2020. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Átvilágítanak, hogy nincsenek ilyen kapcsolataid meg hasonlók -mint #1 írta, de ez annyi hercehurcával jár, hogy a nyuszikás meg mórickás viccektől is elmenne a kedve az embernek.


De még hatósági személy előre megfontolt akadályozásának megalapozott gyanújával is megvádolhatnak.


Lesarkítottam,nyilván nincs ilyen a btk-ban. De el tudom képzelni, hogy komolyabb ügyet csinálnának egy ilyenből.


Képzeld el, hogy a rendőrség drograzziát tervez, a civil ruhás embereikkel. Erre te odamész, eldurrantod a poént, elvisz a tek, a valós díler meg simán teríthetett a poén miatt.

2020. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem siman elhinnek, hogy viccelsz ... biztos mondanak: "ertjuk mi a viccet, csak nem szeretjuk" :) ... es ok biztos nem viccelnenek. Elvicceskedik majd helyettuk a kaffercigany zarkatarsad es a baratai :D
2020. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog ez alapján letartóztatni a rendőr. Nincs bizonyíték. A valódi dealereket sem bemondásra kapják el, hanem a vásárlás után. Mert ha előveszi is a rendőr szeme láttára a drogot, de nem kap érte pénzt, az még csak birtoklás.

Viszont nem mindenki él drogokkal és vannak akik kifejezetten utálják, én nem kínálkoznék fel egy ilyennek hogy esetleg beverje a képem mert ő pont ilyen dealer-gyűlölő (van ilyen ismim, a legjobb barátja túladagolásban halt meg, simán nekimegy bárkinek ha árulni látja)

2020. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy beviszik ha nem találnak semmit nála. Szerintem megússza motozással.
2020. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4! "hogy a nyuszikás meg mórickás viccektől is elmenne a kedve az embernek." Ez Jooooo!!!
2020. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Hamar a zsebedbe tennenek valamit, hogy legyen bizonyitek is es a kedvedet is elvegyek egy ideig az ilyen viccektol.
2020. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tettem már fel arról kérdést, hogy mi történik akkor, ha poénból egy whiskey-s üveget megtöltök azonos színű üdítőitallal, és elkezdem inni a nyílt utcán, amikor rendőröket látok. Evvel az erővel akkor ez is hatósági személy akadályozásának minősül?
2020. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!