Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha forralt bort csak elvitelre...

Ha forralt bort csak elvitelre lehet venni most, akkor hol tudom meginni, hogyha tilos az alkoholfogyasztás közterületen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

"de a legtöbb városban tilos az utcai alkohol fogyasztás"


Nem igaz, hogy a _legtöbb_ városban _tilos_. Maximum részlegesen, pl. este 10 és reggel 6 között, vagy bizonyos területeken.

2020. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Dehogy tilos ne írjátok már fa.. ságokat! Hol tilos utcán forraltborozni? Ha az is lenne honnan tudja a rendőr, hogy nem forró tea van a pohárban talán belekortyol?

Komolyan néhány embernek közé sincs a való élethez ezen az oldalon...

2020. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

11:

Ahol eddig éltem, mindenhol tilos volt. Sopron, Veszprém, Pécs, Budapest legtöbb kerülete. Varpalotán egyszer meg is büntettek, mikor utcán söröztünk. Természetesen Karácsonyi vásar területén ezen varosokban sem votl tilos.

2020. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

"Budapest legtöbb kerülete."


Itt élek 10 éve, az életben nem volt tilos, max éjjel.

2020. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

14:

Vagy csak nem tudsz ról, hogy tilos. Nem fogok utanajarni az összes kerületnek, te tudod merre laksz, de szinte biztos vagyok benne, hogy ott is tilos. Pl.:

[link]

2020. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Helyi presszo elött mindenki a betonkorláton üldögel sorba... Sok értelme volt beszedni a padokat, ja igen mert szabály, de inkább ott préselődnek a korláton.
2020. nov. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!