Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A vírushelyzettel kapcsolatban...

A vírushelyzettel kapcsolatban kérdeznék. 22:00 óra körül érkeznék haza miután családtagomnak segítettem az otthoni teendőkben. Lehet-e a hazaútból valami?

Figyelt kérdés
Ha ezen a héten vasárnap 21:30 körül egy 11. kerületi Háztömbből átmennék a tőle 20 méterre lévő buszmegállóba, felszállnék a buszra, és leszállnék róla 20 perc mulva a 22. kerületi kertvárosi részen, és 2 perc séta után bemennék a házamba, van-e esélye annak, hogy valami törtéhet?

2020. nov. 28. 20:23
1 2
 11/18 árokpart ***** válasza:
50%
Az autósokat általában nem piszkálják a kijárási tilalom miatt. Ha van ellenőrzés akkor csak a szoksásos megszokott módon történik legalábbis a legtöbben ezt mondták.
2020. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 árokpart ***** válasza:
Bocs nem olvastam el a kérdést rendesen igen busszal már necces bizony.
2020. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Fogkefet es 3 napi hideg elelmet azert vigyel magaddal ... hatha bevisznek :)))
2020. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Irj oapirt,amit az egyik valaszolo ajanlott. Vagy kutyaval menj. Buszon nem ellenoriznek. Kertvarosban se.
2020. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 valaki : ***** válasza:
78%

Én nem tenném.

Nekem úgy volt, hogy hazajöttem volna az egyetemről a szüleimhez. 5 perccel a 8 előtt értem volna haza. De ezt se mertem vállalni mert nagy a távolság és ha a busz késik, szerintem ugyan úgy baj lett volna hogy még kint vagyok.

2020. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 valaki : ***** válasza:
100%

15 vagyok

Eszembe jutott hogy ha esetleg mégis vállalod és elcsípnek, talán próbáld meg azt mondani, hogy nagyon sürgős volt valami olyan dolog miatt amit nem lehet ellenőrizni. Találj ki valamit, hátha megértik.

2020. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem Lepsény belterületén szondáztattak egyik éjjel, de a kijárási szóba sem került. Az irataim sem kellettek, csak szondát kellett fújni.


Haverom meg 21 óra körül ért haza a vonattal. Az állomáson egy rendőr kérdezte tőle, hogy mi járatban. Mondta, hogy haza és ezzel el is volt intézve.

2020. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
árokpart: te személy szerint mit tapasztaltál eddig?
2020. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!