Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan és milyen inzézmény...

Hogyan és milyen inzézmény tud megoldást a problémámra? Kit bízhatok meg aki utána nézhet a dokgoknak eredményesen?!

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni, hogy 9 éves koromban szüleim meghaltak. Nem egyszerre, de akkor végül apukámat... Pár napig voltam kórházban, de nem biztos hogy voltam otthonban.

Gyamság alá vettek mondhatni idegenek egy héten belül...

Többször futok bele, hogy árváknak jár induló tőke.

Szeretnék valakit talani, vagy egy ügyvédet vagy valakit, valahol, akinek hatáskörébe tartozna utána nézni dolgoknak, aki meg tudná mondani megis mi történ, hogyan lett lepapirozva ez a dolog, járna e vagy sem és miért...

Van egy személyes ismerősöm, aki szintén nem volt állam gondozott, nem változott a neve sem megis kapott...

Most 34 éves vagyok, sok idő telt el, mostoha szüleim olyasmit mondtak, hogy valami papírt elrontottak ezért nem kapok... Nyilván tudatlanul elfogadtam, de egyre jobban idegesit a tudat, hogy mi van a háttérben..

Kihez lehetne fordulni ez ügyben?


Köszönöm



#Àrvaság
2020. dec. 4. 19:59
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Hát ha tényleg elrontották a dokumentumot akkor nem nagyon van mit tenni.
2022. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!