Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem viseltem maszkot egy...

Nem viseltem maszkot egy bevásárlóközpontban, lehet ennek bármilyen következménye? (Több infó lent)

Figyelt kérdés
Ma akartam venni vacsorára kaját, nagyon siettem, nem volt nálam maszk, de a téli kabátom felső részével eltakartam a számat és az orromat teljesen. Már ott voltam az önkiszolgáló pénztárnál, de kitessékelt egy ottani dolgozó. Nem örültem neki, de gondolom előírás. Ez miatt kaphatok bármilyen büntetést? 18 év alatti vagyok, és nem ellenkeztem, amikor kiküldött.

2020. dec. 5. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
nem lesz büntetés, neki meg kellett tenni, mert ha nem intézkedik, őt büntetik, vagy bezárják a boltot
2020. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkérte bármilyen papírodat, igazolványodat??


Akkor honnan lenne ennek következménye? :))))

2020. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak nyomozgatni utánad, ne aggódj.
2020. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Semmi, én sosem hordom rendesen, mert rohadtul
2020. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A bolti dolgozónak nincs joga megbüntetni. Ha rendőr lett volna, akkor is vagy megbüntetett volna a helyszínen, vagy felvette volna az adataidat, de ha egyik sem, akkor a rendőrségtől sem kaphatnál utólag büntetést.
2020. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Hát sajnos ez 2 év felfüggesztett, amennyiben 2 héten belül jelentkeznének a kamerák képei alapján. Időben kellett volna gondolkodnod!
2020. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!