Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ha csalás áldozata...

Mi a teendő ha csalás áldozata lettem?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy könyvet az interneten, a "szerző aláírásával", de szerintem nem ő írta alá. Úgy gondolom egy betűt sem ő írt, ami ebben a könyvben áll. Grafológiailag ez nem a Csernus Imre. Bár lehet ő is, de akkor semmi köze a pszichológiához. Elég hurkosan írta a nevem, ami szexuàlis izgalomra utal. A saját nevét meg csak oda kaparta. Aki ennyire tiszteli magát, az nem így írja a nevét. Kisbetűvel írni azt h "Dr." ? Atya ég.

2020. dec. 7. 14:44
 1/3 Neurotech ***** válasza:
100%
Még ha tényleg eredeti aláírás lenne mit ér az ha nem ott előtted írta alá az író? Csernus nem egy amerikai világsztár hogy ne tudj vele személyesen találkozni egy autogramm erejéig...
2020. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákeresel a Google-n, ott mindig kis betűvel írja. (Nagybetűvel régen amúgy csak a tudományos fokozattal rendelkezők írhatták, a "sima" orvosok, jogászok stb. nem.)

Szerintem amit írsz, az különben sem bizonyítható, én elengedném.

2020. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha személyesen lenne rá mód h autogrammot kérjek, akkor lehet vinnék egy tetoválógépet magammal. Hátha más művészetben is jeleskedik.
2020. dec. 7. 15:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!