Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg! Bármit megtehetnek a...

Tényleg! Bármit megtehetnek a vagyonőr munkaadók? Mert ott dolgoztam de már nem bírtam a sokszor folyamatos 72 órás műszakokat, mert nem volt munkaerő, 280 havi órára kaptam kezeimhez 178000 Ft Jogszerű ez?

Figyelt kérdés
Rokkantsági nyugdíjasként munkaviszonyban dolgoztam, egészségügyi problémáim miatt egy hónapig betegszabadságon voltam, majd még egy hónapig voltam beteg. A munkaadóm kérésére közös megegyezéssel megszűnt a munkaviszony, A munkaadó a betegszabadságot kifizette de a további egy hónapi táppénzt nem fizette ki, z az ügy egyéves, azóta már öregségi nyugdíjas is lettem. Kérdezem jár e nekem a táppénzem? A volt munkaadó szerint rokkantnyugdíjasnak a betegszabadság jár, de táppénz az már nem. Hogyan lehetne orvosolni az ügyemet? A háziorvos azt mondta a rokkant nyugdíjas, az nem öregségi nyugdíjas. De most majdnem egy év távlatában mit tudnék tenni? Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. dec. 7. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi bejelentést
2020. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkaugyi birosag honlapjan van erre vonatkozo resz,ahol egyszeru email formajaban otthonrol bejelentest tehetsz: lefotozod a munkaszerzit meg minden ceges papirt meg a felmondast es ott is felteszedxa kerdest.
2020. dec. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!