Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig marad a távoktatás az...

Meddig marad a távoktatás az egyetemeken ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 10:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
#10 Hát ez most olyan, mint ahogy azt sem tudják megmondani mikor lehet majd szánkózni az utcánk végén lévő dombon. Majd ha a körülmények engedik, mást nem tudnak mondani.
2020. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Ez a félév biztosé.

Jövő félévben osztottra a valószínű, a gyakorlatok személyesen az előadások online.


TALÁN jövő ősztől tér vissza a rendes de én akkor is gyanítom hogy a nagy előadások online mennek majd

2020. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Januárba általában még vizsgaidőszak van. Az online fog zajlani. Nem fogják arra a 2 hétre még megnyitni és variálni, hogy utazzanak oda az emberek. Következő félévtől valószínűleg normális keretek között fog zajlani és nem lesz több digitális oktatás, mert már 10 féle vakcina is lesz addig.
2020. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy amilyen káosz és zűrzavar van meg összevisszaság az oktatásban aki ezért felelős megnyúznám elevenen !!
2020. dec. 8. 16:36
 15/26 A kérdező kommentje:
Egyszer ilyen egyszer olyan, rohadtul nem következetesek. Nem is értem miért nem szeptembertől volt távoktatás ha még tartott a vírus. Idióták !
2020. dec. 8. 16:40
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezelőtt is káosz és zűrzavar van. Ahogy a Fidesz folyamatosan rontja a színvonalat. És nem csak felsőoktatásban, hanem óvodától kezdve.
2020. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Bezzeg nyáron szartak a vírusra, novemberben kezdtek el kapkodni.
2020. dec. 8. 16:53
 18/26 A kérdező kommentje:
Aki meg ezt az egész koronavírust ráeresztette Eu rópára meg a világra azt meg egy kanál vízben tudnám megfojtani.
2020. dec. 8. 16:55
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Balaton part és a környező nyaralók, szállodák, éttermek, egyéb szórakozóhelyek az Ők és a Barátaik kezében vannak, ezért szükséges volt, hogy pénzt termeljenek. ;) Olyan egyszerű ezekre a válasz.
2020. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A Bírka nép meg tömegesen megy el. :) Pedig annyi szép hely és látványosság van még Magyarországon, meg folyó, ahol nyaralókat tudsz MAGÁNSZEMÉLYTŐL kibérelni, sokkal olcsóbban.... Én a Balatonon már 15 éve nem voltam és nem is fogok menni. Abból a pénzből Olaszországon a tengerparton tudok lenni.
2020. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!