Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki beadatta az oltást az...

Aki beadatta az oltást az mentesül a korlátozások alól?

Figyelt kérdés
Akit beoltottak az minek hordana maszkot?

2020. dec. 8. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Virus ugyan ugy lesz, a beoltottak tovabbra is fertozhetnek ... csak ok mar nem betegszenek meg tole.
2020. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

az a minimum. de szerintem amint elérhető volna széleskörben bármelyik oltás, mindenki számára, én teljes mértékben feloldanám a korlátozásokat.


aki beoltatta magát, annak úgysincs mitől félnie már, aki viszont inkább hisztizett, hogy veszélyes, azok meg majd vigyáznak magukra.


ha nagyon mocsok akarnék lenni, még egy lemondó nyilatkozatot is aláíratnék az ellátásról. ha tüneteket produkálva kerülne orvoshoz, és a tesztje pozitív, akkor hazaküldenék, hogy pihenjen csak, ez csak egy enyhe influenza.

2020. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
wow első...na még ezt a verziót se hallottam senkitől...lehet még új téziseket ezek szerint kitalálni.
2020. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
#2 nagyjából egyetértek veled. Bár én elutasitanám minden vakcinát és élvezném a régi életem. Ha ez itt nem működik mert olyan féreg a kormány hogy ezt nem hagyja akkor elköltözök. Kb mindegy hova csak élhessem a régi életem anélkül hogy beoltanám magam
2020. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem mert már olyat is mondanak,hogy csak pár hétig véd és ismételni kellene
2020. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egy valamit nem értek. Ha valaki egészséges minek kell beoltani? Alap esetben akkor kell a gyógymód valakinél ha megbetegedik. Ha széleskörűen kapható lesz a vakcina elég lenne csak azt oltani akit kezelni kell koronavírus miatt. A többiek meg enyhe tünetekkel vagy teljesen tünetmentesen kihordja. Mint a rendes influenzánál is.
2020. dec. 8. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5. mondani lehet bármit. a valóság meg az, hogy ameddig be nem oltanak tömegesen embereket, addig minden ilyen kijelentést célszerű fenntartásokkal kezelni.
2020. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
5 azt se garantált,hogy hatékony lesz de a mellékhatásod se tudják
2020. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Tömeggyilkosság, csak nem látják a birkák. Akik meg itt reklámozzák , az mind lefizetett ember.
2020. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!