Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Személyi igazolvány átvételéhe...

Személyi igazolvány átvételéhez kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Múltkor bementem újat csináltatni (tudom, most veszélyhelyzet van, de esetemben biztosabb, ha most kész van) és kaptam egy SMS-t, hogy az új igazolványom ügyfélfogadási időben átvehető.


Ez azt jelenti, hogy csak besétálok és kész van (ugye a papírmunkát már megcsináltam) vagy ehhez is kell időpont?


2020. dec. 9. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A neten menj fel az adott kormányablak honlapjára és ott tudsz időpontot kérni.

De ha biztosra akarsz menni, akkor sétálj el oda és próbálkozz meg vele, hátha időpont nélkül is kiadják neked.

Az orvossal jártam én úgy, hogy elhittem a hivatalos verziót, meg amit a honlapon is kiírtak, hogy csakis időponttal lehet menni és csakis telefonon lehet kommunikálni velük, emiatt hetekig nem tudtam elintézni amit kellett. Aztán más miatt bementem és recepción lazán felküldtek a háziorvoshoz, hogy nem kell időpont, menjek csak. Ott meg mivel éppen nem volt időpontos páciens be is rántottak és el is végezték azt a vizsgálatot amire még időpontot sem tudtam kérni mert nem vették fel a telefont amikor hívni tudtam őket.

Szóval most a neten szerezz időpontot, de azért menj el oda amint tudsz simán is, hátha sikerül. Akkor az időpontot le tudod mondani.

2020. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Ez az?


[link]

2020. dec. 9. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez az:

[link]

2020. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell azt mondtak.
2021. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!