Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kijárási tilalom - jól értem,...

Kijárási tilalom - jól értem, hogy pl sportolási céllal lehet este 8 után is kint lenni, azaz pl munka utáni esti kocogásra (egyedül) mehetek simán?

Figyelt kérdés

kétféle verziót hallottam:

1, igen, sportolási céllal lehet, de csak egyedül

2, csak aki versenyszerűen sportol és ezt igazolni is tudja


most akkor hogy van ez?



2020. dec. 12. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
nem nem érted jól nem mehetsz 8 után sehova
2020. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pedig a kijárási tilalom alóli felmentéses nyomtatványon is van ilyen "sportolási céllal" pont. és sőt, egyesületi társaktól is hallom, hogy egy az egyben ugyanúgy járnak edzésekre stb.
2020. dec. 12. 11:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha versenyszerűen sportolsz, ha nem akkor nem mész sehova.
2020. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

oké., tehát lehet.


ez a versenyszerűség igen szubjektív... az már nincs a papíron definícióban. oké, én mondjuk tényleg versenyszerűen sportolok, szövetségi igazolásom, is van róla, na de ennyi erővel ha azt mondanám, hogy a szomszéd józsikával készülünk a hétvégi saját futóversenyünkre, az is versenyszerű, nem?

2020. dec. 12. 11:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nit csurod csavarod telejsen egyertelmu.. ha igazolt sportolo vagy.. Jozsikaval kimesz futkarozni, olyan nincs
2020. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Ugy van h a versenyzoket nem talalja meg a virus.


Beeeee beeeee

2020. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

na ezt nem értem. nem kell csűrni-csavarni, egész egyszerűen csak a szokásos magyar jogalkotás. azaz úgy értelmezi mindenki, ahogy éppen neki kedvező vagy éppen kedvezőtlen, azaz amire éppen szükség van. semmi csoda nincs ebben ---

olyan ez mint a múltkori hullámban a nagy korlátozás, de az erősen indokolt sürgősségi fodrászat kivétel, oda lehet. vicc na.

2020. dec. 12. 12:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kocogj haza a munkából :)
2020. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de nem, azóüta megtudtam, hogy a c) pont arra vonatkozik, aki igazolni tudja, h versenyszerűen sportol. na most én meg ez a kategória vagyok, ezek szerint éjfélkor is mehetek maratonra gyakorolni. de majd kiderül ...
2020. dec. 17. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem a c pont azt mondja, hogy az edzés HELYSZÍNE és a szálláshely között közlekedhet.
2020. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!