Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az hogy azok az...

Miért van az hogy azok az országok, ahol a kijárási korlátozás este 9, 10, 11 vagy 12-kor kezdődik/kezdődött, már régesrég túljutottak a nehezén a térkép adatok szerint, a magyarok meg arra verik a nyálukat hogy az ő kis 8-asuk a király?

Figyelt kérdés
Miközben a szerencsétlen osztrákok 8-asa se vált be, akkor átváltottak az egész naposra, most meglátjuk mi lesz. De hogy nem lesznek jobbak, mint a németek, spanyolok, franciák, csehek, szlovákok, stb stb az teljesen biztos. Semmi pozitívuma nincsen a korábbi kezdésnek, csak a házisárkányok örülnek neki.

2020. dec. 13. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hát ugye éppen most jelentették be, hogy Németország jövő szerdától január közepéig teljesen bezár.


Másrészt "a magyarok meg arra verik a nyálukat hogy az ő kis 8-asuk a király" értelmezhetetlen, én nem hallottam, hogy bárki is verte volna erre a nyálát, igazából pont azért lettek még egy hónappal meghosszabbítva a héten az 1 hónapja kihirdetett korlátozások, mert az esetszámok továbbra is teljesen változóan alakulnak.


Egyébként, ha Neked az a gondod, hogy este 8-ra hazavár az asszony, akkor erre nem a kijárási tilalom a megoldás, hanem annak eldöntése, hogy szükséged van-e ilyen kapcsolatra. :D

2020. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülhetsz hogy nem találkoztál ezzel, bárcsak én se találkoztam volna vele. A gyakorin fellelhető bérkommentelők hányják oda minden olyan kérdés alá a sarkalatos véleményüket, ami bármely embercsoport érdekeit védené, mint pl a kutyásokét sikeresen belátták hogy nem szarhat a lakásba a kis állat (bár a mozgásigénye továbbra sem indok, csak a szarás). De amúgy mint a tank mennek itt bérkommentelők, lejáratva ezzel pártjukat és kb az egész országot. Tudom nem egyszerű tehetséges bérkommentelőt találni. Mindegy, kb meg se lehet szólalni mert leugatnak itt. Azért írok ide, mert 100 % biztos vagyok benne hogy ezt az oldalt nyilvánvalóan olvassák hogy nézzék mit mondanak az emberek, mivel a hírek alatti kommentelés már nem létezik. A gond csupán azzal van, hogy tehetségtelen emberek figyelik ezeket, és nem azok akik tényleg valahi hasznára lennének a járvány elleni védekezésnek. A való életben más a helyzet, körülöttem kb az emberek 70/%-a örülne ha kapna ajiba egy nyomorék órácskát legalább, de itt...hagyjuk is.
2020. dec. 13. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nézd.

Orbán Viktor beteg. Szerintem szakemberhez kellene fordulnia, mert súlyos problémák vannak a fejben.


Este 8-tól reggel 5-ig csinálja itthon ezt a hülyeséget meg a többit és azt hiszi, hogy ezzel segíti az egészségügy leterheltség könnyítésében. Semmi értelme nincs.


Az étteremben nem lehet megenni a kaját, csak elvitelre. De amíg elkészítik a kaját, (pl.valamelyik nap folyamatos volt a gyros rendelés, folyamatosan jöttek, folyamatosan készítették, 10-15 percet kellett mindenkinek várni, addig le lehetett ülni. Ültünk bent kb. 6-an akik vártuk a kaját), tehát addig le lehetett űlni.

Ez akkora hülyeség. Ha nem eszünk csak várunk, akkor nem terjed a vírus, de ha úgy űlünk, hogy eszünk, akkor terjed. Nem furcsa?


Másik.

Szenteste akar a kijárásin oldani, amikor alapból este 4-5 után szknte mindenki otthon szokott lenni. Így értelme nincs a kijárási korlát oldásán, mert alapból mindenki otthon lenne majdcsak.


Olyan húzásai vannak a csávónak, hogy csak na.

Lényeg. Orvos kell neki.


Én nem tartom be amit megparancsolt.

Szenteste is megyek Kisújra vonattal.

2020. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem Orbán a fő problema,ő csak babu,de nagyon nagy rajta a felelősség.Mondhatna nemet is ezekre a fszssgokra!
2020. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az éttermes szabályt megértem, mert maszkban lehet várni, de evéshez le kell venni és zárt térben kimutatták hogy 5 m-re is terjed. Nyáron más mert vannak teraszok. Zárt térben veszélyesebb, ezért nem értem miért nem tartózkodhatunk este tovább kint, mint más normális országok. Magyarország rekordot döntött, mert Ausztriában eddig kb 2 hétig volt összesen érvényben az este 8-reggel 6-ig, nálunk meg most jan 11-ével ez 2 hónap lesz. Miközben mindenhol 9,10,11, és túl vannak a járványon, pl spanyolok.

Bukta lesz ebből 2022-ben, ha nem tolják ki egy eu átlagra a kezdést. Elveszítik az aktív életet élők szavazatait, kb a szavazóik 30%-a, néhány szavazójuk covidban meghalnak, egyszerűbb lenne a választási törvény módosítgatása helyett megtartani a szavazóikat.

2020. dec. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!