Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi fog a továbbiakban történni?

Mi fog a továbbiakban történni?

Figyelt kérdés

Vasárnap egy étteremből vettem kaját és ételmérgezést kaptam, még akkor is így hívjuk, ha már elmúlt. Tegnap a nébihnél érdeklődtem telefonon, hogy mikor lehet megtenni a feljelentést, közölte, hogy munkanapokon 12-ig, de a kivizsgálás 30 nap és ajánlja, hogy nem muszáj bemenni, persze bemehetek ott is felveszik a jegyzőkönyvet, de 30 nap a kivizsgálás. Ajánlotta, hogy tegyem meg a nébih zöldszámon, és 2 nap az intézési idő.


Tegnap felhívtam a nébih zöldet és bejelentést tettem, a telefonos közölte, hogy átteszi az illetékes szervezethez a Debreceni területileg illetékes szervhez és ténylegesen 2 nap az intézés, kivizsgálás és így jobb, mert még lehet van a rossz ételalapanyagokból.


Ezután mire lehet számítani? Arra értem, hogy hogy intézkedik a nébih?



2020. dec. 23. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fosol egy pár napig, aztán max megvágják az éttermet.


Neked pénzed nem lesz belőle, max polgári pert indíthatsz ellenük.

2020. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vettél mintát a kajából, és nem küldted be, akkor kábé semmire nem lehet számítani, hacsak nincs benne plutónium, vagy ilyesmi. A tejesen jó kajának is alapvető tulajdonsága, hogy idővel megromlik.


Egyébként ha Debrecenben enni akarsz, vegyél élő pulykakakast, és dolgozd fel magad. Akkor nem lehet baj, nem véletlenül létezik a mondóka.

2020. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ki sem fog menni az étteremhez a nébih.

Arra gondolok nem lesz semmi, csak meghallgattak telefonban és nem foglalkoznak vele.

2020. dec. 23. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!