Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni, ha meglettem...

Mit tudok tenni, ha meglettem tevesztve a szerzodeskoteskor ? Ilyen esetben az ugyintezonek kellett volna mondania, tajekoztatni legalabb egy mondatban hogy mit irok ala ? O is hibazott talan ?

Figyelt kérdés

Parommal bankba mentunk ahol bankkartyam igenylesekor nem en beszeltem az ugyintezovel. Mondta, majd o elintezi, uljek es varakozzak. Amikor minden meglett, akkor odahivott, mar nem szoltak semmit, csak hogy irjam ala. Abban a hiszemben voltam, minden rendben, alairtam.


Tudom nagyot hibaztam, utolag tudom nekem is ott kellett volna maradnom. De akkor meg teljesen megbiztam a paromban, SAJNOS.


2020. dec. 24. 04:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben nem - e kellett volna irasos meghatalmazas koztem es parom kozott, hogy intezkedhessen ?
2020. dec. 24. 04:32
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Elolvashattad volna? El. Elolvastad? Nem. Aláírtad? Igen. Ennyi.
2020. dec. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lemondod a bankkártyát ha opció. Ha nem akkor elmész másik bankhoz, újat kérsz és azt használod és arra kérsz mindent.
2020. dec. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig az a sztori, hogy külföldön lett számla nyitva a nevedre és a pasid levette az összes pénzed?


Ha nem, akkor ért valami kár téged? Utólag, mikor hazavitted a papírokat, elolvastad?

Technikailag nem intézkedett helyetted... Te bementél a bankba, hogy számlát akarsz nyitni és te írtad alá a szerződést.

Egyáltalán azt tudod e hogy a te neveden van-e vagy közös számla? Egyáltalán biztos, hogy számlát nyitottak, nem hitel lett felvéve a nevedre?

Meg vagy félelmítve?

2020. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bankkártya, nem valami hitel szerződés, így csak mond le. Máskor majd a két felelőtlen kisgyerek elolvassa a szerződést, a helyett hogy zsírkrétázik a kanapékon.
2020. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi a probléma?ha nem kell a kártya akkor lemondod és kész.melyik bank ez?én még olyat nem láttam ahol nem az ügyféllel intézik az ilyesmit hanem annak hozzatartozójával.gondolom nem vagy kiskorú.
2020. dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként párod intézi el a te bankkártyádat? Hány éves vagy, 10?
2020. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyintézőnek semmi felelőssége nincs. Eléd tett egy szerződést, amit végig kellett volna olvasni mielőtt aláírod. Így saját magadatt tévesztetted meg.
2020. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudom elképzelni ezt a szitut ha nem beszélted a nyelvet és a munka miatt számlát kellett csináltatnod külföldön. De akkor is ki kellett töltened egy papírt amin szerepeltek az adataid. Úgyhogy ez a sztori szerintem nem teljes.

A kódot a barátodnak nem az ügyintéző adta oda hanem te mivel az arra a címre érkezett amit leírtál a papírra.

2020. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!