Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy késsel kivágom valakine...

Ha egy késsel kivágom valakinek a kerekét, vagy egy boxerrel beleütök a kasztniba és kilyukasztom, akkor mennyi az esély hogy megtalálnak?

Figyelt kérdés
Mennyi büntetést kapnék?

2020. dec. 27. 16:10
1 2 3
 1/21 árokpart ***** válasza:
92%
Őszintén remélem, hogy hamar elkapnak.
2020. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam meg! Majd ha felb@sznak
2020. dec. 27. 16:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs térfigyelő kamera, ami rálát a kocsira, vagy egy ember aki látna akkor semennyi!
2020. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Micimacko67 ***** válasza:
89%

Nem lesz vidam a mosolyod ha a tulaj betöri az orrod...

S az nem elmélet, hanem gyakorlat lesz...

2020. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Tekintve, hogy abszolút zéró irányítással rendelkezel a GYK szerverei felett, és okos módon épp most kreáltál bizonyítékot arról, hogy van indítékod ilyesmit elkövetni, jó esélye van.
2020. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Garazdasag! Tiltott fegyver viseles es hasznalat.


Eloszor is tele van minden terfigyelo kameraval ... azontul mindenhol vannak jarokelok ... es meg az ablakon kifele nezelodokrol es az autoforgalomrol nem is beszeltunk.


Nagy valoszinuseggel hamar megfognanak.


En egyszer merev reszegen elvittem egy transzporter segget, ahogy 45fokban parkolt es tul kilogott a feneke. Siman tovabb mentem ... es szerintem egy-ket ora mulva mar a sajat szamomom hivtak, hogy menjek be tisztazni magam. Nem mentem mert be voltam csiccsentve, de par nap mulva felhivtam oket, hogy megbeszeljuk a dolgot. Akkor mar nem volt fontos, mert elindult az ugy. Egy honap mulva szabalysertesi eloado, egy kis jopofizas ... 10ezer forintra buntettek meg a vegen.

2020. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3-as: köszi!

6-os: honnan tudták?

2020. dec. 27. 17:56
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

6-7-re:

Na várj! Az autónak rendszáma van, amit ha észrevesz egy térfigyelő kamera vagy térfigyelő nyugdíjas :-), akkor máris megvagy. Gyalogost, ha elszalad, és nem tudják kamerával követni az útját, akkor nemigen tudnak megkeresni.

2020. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A kertvárosban hajnalban egyik sincs.
2020. dec. 27. 19:27
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kamera semennyi. Egy ismerősöm ideges lett és puszta kézzel vert be egy hátsó szélvédőt. Úgyhogy ültek benne.
2020. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!