Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tud tenni egy vádlott,...

Mit tud tenni egy vádlott, hogy ne ítéljék el?

Figyelt kérdés

Sajnos minden jel arra utal, hogy ítéletet mond a bírónő elsőfokon, nem felmentést. Mit tudok tenni, hogy ne ítéljenek el?

Mert, ha elkövettem volna, akkor igen, de nem követtem el amivel az ügyészség vádol.


Mit lehet tenni, egy nulla kirendelt védővel együtt?



2020. dec. 30. 17:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb Levike, ha nem csinálsz több hülyeséget. Akkor mégegyszer nem fognak elítélni.
2020. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Mindegy mit gondoltok.😀


Ha lesz a Békéscsabai ügybe a tárgyalás végén a határozathozatal ami ugye vagy ítélet lesz vagy felmentés, mind az elsőfokú mind a másodfokú határozathozatalnál nem fogom elmondani, hogy mire döntött a bíróság meg törvényszék.


Ha elítélnek azt sem, ha felmentenek azt sem mondom el, úgyhogy azt ti nem fogjátok megtudni mire döntött a bíróság, és törvényszék.


Még lehet kútia is lesz. 3.fok.

2020. dec. 31. 21:06
 23/35 A kérdező kommentje:
*kúria
2020. dec. 31. 21:06
 24/35 anonim ***** válasza:

Figyelj Levike, elhiheted hogy nekünk is végtelenül mindegy hogy mi lesz az ügyeddel, le se xarom annyira nem érdekel.

De nem tudsz a végletekig fellebbezni az biztos. Egyszer kimondja a bíró az ítéletet és kész.

2020. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
#22 Tudni fogjuk mert ha nem lesznek a jövőben itt hülye kérdések akkor letöltendőt kaptál, ha tovább nyomatod akkor meg nem xdd
2020. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Halkan megjegyzem, hogy a Kúria nem harmadfok. Az a Szegedi Ítélőtábla lenne, de oda csak akkor mehetsz, ha az egyik bíróság felment, a másik meg elítél. Rossz lehet ilyen tudatlanul.
2020. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

#25

És akkor mi van, ha holnaptol eltűnök innen?


Mert már gondolkodtam, hogy nem kérdezek és/vagy válaszolok itt, mert semmi értelme, a 99%-a válaszoók úgyis csak kötekednek velem és lehet arra döntök, hogy holnaptól nem kérdezek itt és eltűntem, de nem azért, mert lecsuktak, amúgy is gondolkodtam, hogyhagyni kéne itt a kérdéseket, mert kötekedtek csak.


Szóval, ha nem leszek itt, nem azt jelenti, hogy azért nem, mert börtönbe vagyok, csak unom ezt a kötekedéseteket és elmegyek innen. (Nem innen csak más kategóriába meg) olvadom az oldalt.

2020. dec. 31. 22:33
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor mi van, ha holnaptol eltűnök innen?"


Mi lenne? Semmi sem lesz. Örülni fogunk.

2020. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%

Levike, ne fèlj, a bíróság nem olyan kegyetlen mint itt mondják...


Èn egyszer pofán vertem 2 cigány gyereket a bíróságon Szegeden, kaptam èrte 100 ropis bírságot ès ennyi, a sèrtettek ezt annyira zokon vettèk, hogy ők akartak a tárgyalás után megverni, de sajnos az ösztön közbe szólt, elszaladtam, de ha nem szaladok el, nah ők már rábaxtak vna... :)

2021. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
#29 Amit te csináltál az garázdaság, amit Levike az meg több rendbeli lopás rongálással fűszerezve.
2021. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!