Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miert nem hivott vissza a...

Miert nem hivott vissza a rendorseg?

Figyelt kérdés
Tegnap egy raktarba illegalis tuzijatekot lattam, hogy arul egy vallalkozo, semmi koze a pirotechnikahoz, nagy dinnye nagysagu golyok. Megtudtam, hogy ki szallitja neki, az egy pirotechnikus aki feketen egy hozza nem erto embernek atadja, hogy segitsen arulni a hatalmas illegalis augusztus 20 hoz hasonlo oriat tolteteket de valami egy darab 15,20 ezer korul, azzal gondolom nem torodtek hogy ha valaki vesz es felrobbantja magat, az szetvagja az embert. Petardak es atalakitott oriaspetardakat is arultak. Otthon elengedtem egy telefont a 112-nek. Vegighallgatott a pasi aztan kapcsolta a rendorseget, ott egy no vette fel, akinem mondtam a dolgokat, nevet, cimet, esetet. A vegen kerdezte a rendorno, hogy ezen a szamon elerhetnek, mondtam igen. Azota sem hivott vissza. Vartan, hogy hiv majd, mert nem veletlenul kerdezhette, hogy el tudnak-e erni a telszamomon. Azert tettem bejelentest, mert nagyon veszelyes dolgokat arultak es sajnalom az embereket. Torvenyesen jartam el, az nem torvenyes, aki arulta. Miert nem hivott vissza a rendorno? Meg visszahivhat?

2021. jan. 1. 14:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod, hogy nem törvényesen csinálja? :)


En is vettem törvényesen tűzijátékot. Nem 15-20 ezer volt, hanem 50 ezer 1db telep. :)

2021. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze dinnye nagyságú golyók.......akkorát robbannának mint egy fél falu. Valamit nagyon elnéztél, nem csoda hogy nem hívtak vissza. Max majd megkeresne az adataid alapján hogy mit szórakozol a rendőrséggel.
2021. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Sargadinnye nagysagu. Googl-be usd csak be, hogy "150 mm-es tuzijatek bomba". Letezik. A valsagba mindenbol penzt csinalnanak. Onnan tudom, hogy vettem tegnap az ettermebe elvitelre kajat es kerdezte, hogy tuzijatek nem kell, kerdeztem milyen, azt mondta megmutatja. Behivott hatra a raktarba. Volt kicsitol nagyig, petarda is, a nagyok 3-4 kategoriasak le voltak takarva es mondta hogy halkan.
2021. jan. 1. 14:55
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Aham. Kamu történet.
2021. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Várjunk csak, nem te vagy az kérdező aki már tegnap éjjel is csinálta a műsort a tűzijátékozás miatt?

2021. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem akkora férgek, mint te
2021. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ő a tüzijátékos igen.

Sajnos levike letette a lantot, helyette jönnek újak. Legyen ő a tüzijátékos hülye.

2021. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
#7 Mától van egy verekedős is, aki megagyalta a bíróságon a tesókat....😂😂😂
2021. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%
8# Én vagyok a bíróságon verős, Ők megérdemelték azt a verést! :(
2021. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
#9 Azt nem tagadom hogy megérdemelték, de azt sem hogy qrva nevetséges az egész szitu.
2021. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!