Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha csinálok egy Allah szobrot...

Ha csinálok egy Allah szobrot akkor megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan néz ki, azt mondják nem szabad ábrázolni, de én egyéniség vagyok, nekem ne mondják meg mit lehet meg mit nem, nincs benne egy törvényben sem, hogy Allah -ot nem lehet ábrázolni csak a muszlimok mondják, én egy muszlimot sem ismerek.
2021. jan. 6. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Senkit sem érdekel, hogy mit gyurmázol össze.
2021. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha csinálsz egyet akkor kisajátítod az arab kultúrát. Kirekesztő, rasszista és náci vagy fúj
2021. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg agyonlő egy vallási fanatikus. Az Allah és Mohamed ábrázolás nekik olyan, mint a keresztényeknek egy fekáliával összekent feszület.

A normális muszlimot megbántod vele, a fanatizált végez veled ha meglátja és felismeri mi az.

2021. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinek csinálnád?

Aki nem muszlim, azt k..vára nem érdekelné. Aki muszlim az lehet, hogy elvágná a torkod.


Egyébként. A biblia tanítása szerint isten a képére formálta az embert. Tehát minden ember isten képmása. Ezt vallják a zsidók, a keresztények és a muszlimok is. A muszlimoknál minden emberábrázolás egyben isten ábrázolása is (valljuk be logikus okfejtés). Mivel isten ábrázolása tiltott, igy az ember ábrázolása is az.

Ezért nem te lennél az első, aki Allah-ot megformázná, hiszen sokan készítettek már emberalakot.

2021. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"én egy muszlimot sem ismerek"

Csináld meg a szobrot és fogsz. Többet is :)))

2021. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Iszlám a béke vallása, miért bántanának?
2021. jan. 7. 00:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Dont feed a troll.


Na jó, egy pici troll táp...

A vallási fanatikusok bántanának. A fanatizmus pedig nem lehet jó. De téged bánt saját intelligencia szinted.

2021. jan. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Iszlám a béke vallása, miért bántanának?"

...de aki megsérti az iszlámot azt meg kell ölni...

2021. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Iszlám a béke vallása, legalábbis ezt mondják, most én nem írhatom?
2021. jan. 7. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Írhatod. De az iszlám a könyv vallása valójában.

Van valami gyomorforgató abban, ahogy ki akarod kerekiteni, hogy a muszlimok álszentek, mert lenne köztük aki bántana, mikor te csak lelkük legnagyobb kincseit gyaláznád meg mert unatkozol.

Szerez inkább egy nőt.

2021. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!