Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben leállítani egy zaklató exet?

Figyelt kérdés

Még nyáron szakítottam a párommal, nem bírtam elviselni a szélsőséges természetét. Azóta folyamatosan zaklat. Már mindenhonnan letiltottam, de mindig talál rá valamilyen módot, hogy kapcsolatba tudjon lépni velem (más telefonszáma, kamu internetes profilok). Eljutottunk odáig, hogy most már nemcsak engem zaklat, hanem a facebookos ismerőseimet is. Egy csomó női ismerősömre ráírt, hogy például "Szia te disznó, ismerkedsz e a pasimmal?" és hasonló szövegekkel. Ha még nem elég ez, a beleegyezésem nélkül (nem vettem észre, vagy csak gyorsan "huncutul" lekapott) készített és tárol rólam intim fotókat, azokkal próbál zsarolni engem. Korábban azt állította, hogy ezeket kitörölte már. Valójában hazudott, mert egy barátom előtt - aki próbálta őt messengeren jobb belátásra bírni - ezekkel a képekkel szégyenített meg. Akkor nagyon megijedtem, hogy mégiscsak vannak ilyen fotói rólam, és azokat többszöri felszólításra sem volt hajlandó kitörölni. A másik nagyon szemét húzása az volt, hogy egyszer amíg aludtam, kilopta a rokonaim telefonszámát a telefonomból és most már őket is zaklatja, és mindenféle mocskos dolgokat hazudozik rólam. Fenyegetőzik, hogy a munkahelyem elé jön, tett már rá utalást arra is, hogy eljön hozzánk és az utcán parkoló autómban is kárt fog tenni. Az az ő alap konszenzusa, hogy ha akarom, ha nem, az övé vagyok. Egyébként 40 éves férfi vagyok, ő pedig 2 évvel fiatalabb nálam.


Egyszerűen nem bírom már tovább ezt, kisebb nagyobb megszakításokkal nyár óta ez megy. Folyton ezen stresszelek, aludni is alíg bírok már. Egy barátomat is elveszítettem már miatta, kikezdett vele a csaj, ő meg belement. Már nagyon erősen a feljelentésen gondolkozom, ezeknek a dolgoknak a 90%-át bizonyítani is tudom (képernyőképek). Eddig az tartott vissza, hogy attól féltem, úgysem fognak ezzel foglalkozni. Nagyon elfáradtam már. Véleményem szerint itt már nem csak egy egyszerű zaklatásról van szó. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?



2021. jan. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Odamész hozzá és elküldöd a jó édes retkes k..a édes anyjába. Ha ez az üzenet nem jön át és még mindig rád vágyik akkor mge fel kell jelenteni.
2021. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es ezen már rég túl vagyunk.:) Lepereg róla minden.
2021. jan. 8. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a nő bolond, marad a hatóság és a távoltartási kérelem.
2021. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Besétálsz a rendőrségre, teljesen kimeríti a zaklatás tényállását.

Lehetőleg színesbe nyomtasd ki a képernyőképeket, meg mindent amit a hatóság rendelkezésére akarsz bocsájtani.

2021. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
SHOTGUN
2021. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta? Sikerült megoldódnia ennek a kálváriának? Szurkolok neked!!
2022. máj. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!