Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik országban a legkönnyebb...

Melyik országban a legkönnyebb állampolgárságot szerezni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mindenmerre egyformàn nehéz.

Sokmindent megkövetelnek,és sok idö eltelik,mig te àllampolgàrsàgot kapsz.

Pàrom 10 éve él Svàjcban,10 éve folyamatosan dolgozik,nincs büntetése,mégsem kapta meg még most sem az àllampolgàrsàgot,csak az engedölyt hogy itt élhet,alapithat csalàdot,de nem illeti meg minden jog ugy mint azt aki itt született,de ahogy hallom ez szinte mindenütt igy van.

A legegyszerübb ha hàzassàgot kötöl egy olyan személlyel,aki ott született abban az orszàgban,ahol élni akarsz,de akkor sem kapsz egyböl àllampolgärsàgot

2008. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok 18. Amúgy Svájcban a legnehezebb megszerezni. Az ismerőseim szerint Kanadában a legkönnyebb, de nem tudom.
2008. okt. 25. 13:08
 3/8 anonim válasza:
100%
Sehol sem könnyű. Vannak olyan országok ahol állampolgársági ismeretekből vizsgát kell tenni az adott ország hivatalos nyelvén.
2008. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem kelllett volna lepontozni,ha szerintettek màs a rendszer,irjàtok meg!

Tudtommal egy orszàgban sem könnyü àllampolgàrsàgot szerezni,svàjcban élek,nem hiszem hogy itt a legnehezebb.

Nehéz,de ugyanugy mindenütt .

Kanadàban sem könnyü megszereznio az àllampolgàrsàgot,inkàbb könnyebb munka engedélyt kapni.

Egy orszàg sem enged csak ugy be bàrkit ,és osztogat àllampolgàrsàgot.

2008. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nemzetiségi vagy akkor könnyen szerezhetsz, a magyarországon éerdekeltek közül talán a horvátot lehet a legkönyebben megkapni, de a románt sem nehéz, de persze ehhez kel bizonyitanod, hogy hozzájuk tartozol.
2010. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy mivel viszonylag kevesen élnek Ausztráliában, ezért ott szívesen látják a külföldieket - azt nem tudom, hogy ez azzal jár -e, hogy könnyebben kapnak állampolgárságot.
2010. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ausztráliában 2 év állandó letelepedési,+ 2 év utána az állampolgárságig

olaszországban eu állampolgároknak 4 év állandó lakcím

2014. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én most pont Ausztráliában vagyok.
2014. máj. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!