Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az lenne, hogy a szabadságos...

Az lenne, hogy a szabadságos kis könyvet ha nem írjuk alá, azaz meghamisították az aláírást annak mi lehet a következménye? az minek számít? A férjem évek óta nem volt egy nap szabadságon sem.

Figyelt kérdés

Tehát valaki aláírta helyette, és a kollégák nevében ezt a szabadság igénylő könyvet. Szabit nem ad, tavaly , mivel utána néztem a 30 napjára 70 ezer ft-t kapott,pedig 150 ezer járt volna, ráadásul minimálbérre van bejelentve../ a 70 ezret tavaly azért kapta meg hogy használja a céges autót. kb havi 50 km-et megy vele, ami nem a munkájához tartozik. És még sorolhatnám a trükköket.

De a lényeg hogy ez minek minősül? azon válaszoktól hogy váltson , az a kor miatt, és egyéb okok miatt nem opció. / futárcégnél dolgozik/



2021. jan. 8. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Okmányhamisítás.

Nem nagyon tudom kibogozni a kérdést.

A szabadság "díjazása" ugyanannyi mint a munkában töltött nap díja.

Vagy az indokolatlan +70ezer a kérdés?!?

2021. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, elég hülyén fogalmaztam. Szóval tavalyelőtt 1 nap szabit sem vett ki, illetve nem is engedte el szabira/, erre mondta a férjem a főnökének hogy fizesse ki a szabadságpénzt ami 150 ezer lett volna. Erre közölte a főnöke hogy 70 ezret kifizet, a többit meg tudja be azzal hogy használja a céges autót magán célra is. Idén újra feljött a téma mivel tavaly sem volt szabin, erre azzal jött hogy elég nehéz évünk volt, ami nem igaz. viszont azt a szabis kiskönyvet valakinek alá kellett írnia helyette. Ám köszi.
2021. jan. 9. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!