Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rasszizmus sok ember felfogá...

A rasszizmus sok ember felfogásába miért csak egy irányú lehet?

Figyelt kérdés
És ha egy fehér férfi tegyük fel vegyes házasságban él és mondjuk nem ért egyet egy más bőrszínűvel akkor ő mért lesz rasszista?

2021. jan. 9. 13:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint attól sem lesz valaki rasszista ha nem csókolja meg a néger ember cipőjét, mert nyilvánvalóan egy fehérrel sem tenné meg.

És hogy szobrokat döntögetnek meg elég abszurd, a történelem megváltoztatása ne jó irány..

2021. jan. 9. 13:33
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem olyan nehéz kitalálni...


Politikai érdekek vannak mögötte. Ugyanúgy ahogy "Hitler" elhitette a Németekkel, hogy ők a felsőbbrendűek.

2021. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a liberálisok alakították így.
2021. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. De nem a rendes Liberalizmus, hanem valami modern szar inkább.

Véleményem szerint minden ember egyenlő, de ezek a hülyítések nem elfogadhatóak.

2021. jan. 9. 13:41
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Honnan szeded, hogy ha valaki nem ért egyet egy más bőrszínűvel, akkor ő rasszista? Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak unatkozol és úgy gondoltad, hogy trollkodsz egyet?
2021. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokan ezt állítják, nem én találom ki..
2021. jan. 9. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Sokan... persze... renggeteeggen... csak én vagyok tájékozatlan ezért nem hallottam még soha...
2021. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Aki nem fúj egy követ a liberálisokkal az náci 😁
2021. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne kell egyetérteni, de ne legyen már utálkozás legalább itt.
2021. jan. 9. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
A tudjukkik, a liberális média ezt hiteti el, az emberek pedig elhiszik, amit hallanak. Ahogy elhiszik, hogy a transzneműség, homoszexualitás egészséges, a zsidókat ártatlanul űzték el több százszor, a kommunizmus szép eszme, meg a kereszténység is, stb. Mindez egy nagyon felülreprezentált, rasszista etnikum érdeke, amely mások megkárosításából él.
2021. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!