Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabálysértési elzárás esetén...

Szabálysértési elzárás esetén mire számíthat az ember? Milyenek a smasszerek, a rabtársak?

Figyelt kérdés
Van néhány tízezer meg nem fizetett szabálysértési bírságom. Megkaptam a behívót Baracskára a BV-be.

2021. jan. 5. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Kamu. Tartozasert kozmunka jar nem borton.
2021. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%

Ha szándékodban áll, akkor még megteheted, hogy kifizeted.

Nem tudom jószívvel ajánlani, hogy bemenj. Én sajnos voltam bent, nem olyan régen szabadultam. A smasszerek nagy része alapból bunkó a fogvatartotakkal, de ez megszokható. Ami még rosszabb volt, hogy a rabtársaim többször is bántalmaztak, szexuálisan kényszerítettek. Én voltam a legfiatalabb és a leggyengébb.

Csak akkor menj be, ha van olyan jó fizikumod. Én nem vágyom vissza semmiképp.

2021. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Ne hazudj! Google a barátod!

[link]

2021. jan. 5. 01:14
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Bevonulás előtt is nyilatkozhatsz, hogy inkább ledolgozod. Büdös a meló?
2021. jan. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket szeretik aki piti dolog miatt kerül be, azokat sokkal könnyebben ki lehet kezdeni.
2021. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
26%
Kérdező egy pillanatra se hidd el amit itt a hozzászólók ide irogattak, szinte biztos, hogy egyik sem járt Baracskán. Ott nem nehéz fiúk vannak, hanem átlagos családos emberek. Ha esetleg bármi konfliktus van, semmivel nem rosszabb mint egy munkahelyen például. Az őrök is átlag emberek csak nekik az őrzés a munkájuk és semmivel nem bunkóbbak mint máshol az emberek sőt. A női örők végtelenül empatikusak mindenhol, de a férfi őrökkel sincsen gond.
2021. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az őrök amúgy tényleg bunkók Baracskán a rabtársak pedig ha szerencséd van akkor normálisak. Ha nekem nem hiszel, akkor itt egy link

[link]

2021. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Külön körleten leszel, semmi extra, lightos
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!