Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a járókelőket megdobálom...

Ha a járókelőket megdobálom kicsit jeges hógolyóval, az bűncselekmény?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Idegen embereket megdobálni, bármivel is, garázdaság.

Ha a haverod, rokonod leáll veled hógolyózni, az más.

2021. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Miért számít ez garázdaságnak?
2021. jan. 10. 11:12
 3/72 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogyha olyan ember helybe agyonver
2021. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
93%
Jó, hogy nem féltéglával akarsz dobálódzni!
2021. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

De ez csak hógolyó... Miért ártanék ezzel bárkinek is?

Meg nem vernének agyon. Nyilvám csak olyan embereket dobnák meg, akiről tudom, hogy nem csinálná azt. (pl öregasszony, kisgyerek...)

2021. jan. 10. 11:15
 6/72 anonim ***** válasza:
25%
Egy igazi fideszes kérdését olvashatjátok! :)
2021. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Nem, ennek a kérdésnek semmmi köze sincsen a politikához.

Egyszerűen csak az érdekel, hogy lehet-e rendőrségi ügy abból, ha elkezdek az utcán hógolyóval dobálózni, és ha igen, akkor mégis mivel vádolnának meg?

Hiszen ez csak hó, szóval sérülést sem lehet vele okozni.

2021. jan. 10. 11:25
 8/72 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval öregasszonyt. Aztán ha rosszul dobsz, és beleesik a ruhájába a hó, aztán még félóra míg hazaér, és ezért fázik meg, amit az ő korában már nem "engedhet meg magának", mert bele is halhat?

De akár ki is zökkentheti az egyensúlyából. De olyan is akadhat, aki szívbeteg, és szó szerint infarktust kapna, úgy megijedne.

Vagy megint csak rosszul dobsz, eltalálod a fejét, fülét, és hallókészüléke van. Apámnak az van, 100 ezer környékén vannak a hallókészülékek, ha a szórakozásod miatt elromlik.


Ha kisgyerekhez dobod, ott bizony szülő is van, aki lehet téglát dob vissza hógolyó helyett.

2021. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim válasza:
100%

Szerintem elég gusztustalan hozzáállás, hogy "csak olyanokat dobálok meg, akik nem vernek meg érte", meg alapból, miért akarnál bárkit is megdobálni? Neked jobb lenne tőle?

Tizenhét vagyok, ha úgy alakulna, biztosan elmennék "havaskodni", szórakozni a barátnőimmel, de ahhoz én pl overallba beöltöznék. Ha csak úgy megyek az úton, nem számítanék ilyenre, lehet átázna a nadrágom, vagy ha fejen dobsz az még rosszabb. Szerintem csak egyszerűen ne dobálj senkit, vagy csak barátokkal csinálj ilyet

2021. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit jeges hógolyóval" ... "öregasszony, kisgyerek..."


Picit atlatszo, hogy csak provokalni akarsz!


Amugy elarulom: ha a szankodombon veletlenul eltalalsz hogolyoval valakit, akkor nem fog rad szolni senki ... ellenben ha a varosban megbobsz valakit kicsit jeges hogolyoval, akkor kaphatsz akkora pofont, hogy a takony menetet vag a nyakadra. :)

2021. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!