Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van olyan hely ahol...

Hol van olyan hely ahol állandóan 150 feletti sebességgel fúj a szél?

Figyelt kérdés
Én tavaly 100 km/h-s szélbe kiálltam, de bőven a komfort zónám belül volt, és sosem lehet megjósolni hol lesz országos rekord, mivel m. Ország nem szélviharos hely. A dörgés, villámlástól rettegek, az már sok. Viszont az extrém erős szél, jó izgalom lenne, ezért szeretném tudni, merre felé keresgéljek, mert úgy érzem háromszor ekkorát is bírnék mint ami most kint süvít.

2020. dec. 29. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szállj, szállj el a magasba...
2020. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz, azt is írhattad volna hogy szállj szállj sólyom szárnyán. De manapság Áder szárnyát éneklik
2020. dec. 29. 00:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként orvosi vizsgálattól rettegek, haláltól, betegségtől, kudarctól szintén, ahogy a hirtelen zajtól is. Ez az egyetlen erősségem, úgyhogy ezt nagyon jól kell bírni mivel mint mondtam a villámlás már sok mivel szívritmus zavarom van. A szélvihar nem egy hírtelen állapot, és fel frissít. Igazi hurrikánt akarok. Nem 100-120, ezek kezdő számok.
2020. dec. 29. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
USA-ba
2020. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kaliforniában gyakori a 200 km/ó-s hurrikán.

Az simán elvisz téged, ha nem kötöd oda magad valamihez.

De rendelésre azért ott sem jön.

2020. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!