Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ehhez nem járulna a bíróság...

Ehhez nem járulna a bíróság hozzá?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy vádlott idézve van a bíróságra tárgyalásra és előtte venne egy csokor kb. 5 darab héliumos lifit, mert otthon ünnepség lesz, de nem tudná hová tenni és kénytelen lenne vinni magával a bíróságra.


Az ilyenhez a bírőnő hozzájárulna vagy nem engedné meg, hogy ilyen nagy helyet elfoglaló party kellék lógna a levegőben a tárgyalóban? Azt mondaná a bíró, hogy nem fér bele, mert ezzel csúffá tennének egy hivatslos helyet?


Most, hogy nézne ki, hogy madzaggal felfelé addig a plafonon lógna.


Azért kérdezem, mert olyat láttam már, hogy nagy bőrönd volt vslakinél a bíróságon, biztos vásárolt vagy stb, és az ilyet, amit fentebb kérdezek, ez megengedett vagy sem.



2021. jan. 11. 18:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Levike még mindig csinálja...

Nem azt mondtad hogy befejezed, és elhagyod az oldalt?

2021. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Levike, már a bíróságon is tudják hogy nem vagy komplett, nem foglalkoznának vele.
2021. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Levi, ha nem tudsz normálisan megjelenni a tárgyaláson, lufik nélkül, akkor ne számíts a bírónő esetleges jóindulatára sem.
2021. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Gyors hazaviszed a lufikat, vagy a tárgyalás után mész értük a boltba. Ez még eszedbe sem jutott a sok okosság mellett?
2021. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kétszer annyi büntetést kapsz!
2021. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Levike, nem kell neked lufi, a fejedben pont elég levegő van...! :-DDDDD
2021. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
#6, de neki hélium kell 🤣
2021. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

:-DDDDD


Hát akkor szívjon fel héliumot, és beszéljen cérnahangon a bíróságon... :-D

2021. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kértem.

Mellesleg buszon, villamoson, trolin, vonaton szabad vinni, elég gyakran is visznek pl. Boldog Születésnapos lufikat.


Nem kötekedésből kérdeztem csak ma láttam, hogy a boltba is úgy mentek be, hogy vitték magukkal éd gondolom megkérdezem, ha egy hivatslos helyre így mennének be nem e kenne ciki.

2021. jan. 12. 01:53
 10/42 A kérdező kommentje:
*lenne
2021. jan. 12. 01:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!