Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ehhez nem járulna a bíróság...

Ehhez nem járulna a bíróság hozzá?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy vádlott idézve van a bíróságra tárgyalásra és előtte venne egy csokor kb. 5 darab héliumos lifit, mert otthon ünnepség lesz, de nem tudná hová tenni és kénytelen lenne vinni magával a bíróságra.


Az ilyenhez a bírőnő hozzájárulna vagy nem engedné meg, hogy ilyen nagy helyet elfoglaló party kellék lógna a levegőben a tárgyalóban? Azt mondaná a bíró, hogy nem fér bele, mert ezzel csúffá tennének egy hivatslos helyet?


Most, hogy nézne ki, hogy madzaggal felfelé addig a plafonon lógna.


Azért kérdezem, mert olyat láttam már, hogy nagy bőrönd volt vslakinél a bíróságon, biztos vásárolt vagy stb, és az ilyet, amit fentebb kérdezek, ez megengedett vagy sem.



2021. jan. 11. 18:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Levi, eddig nem mondtad, hogy CSAK jogász végzettségű, doktori címmel ellátott tudorok válaszolhatnak a kérdéseidre!
2021. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Azért, hogy voltam büntetve és eljárás van ellenem, rengeteget tanulmányozom a büntetőjogot neten.


Az ügyvéd (debreceni) is mondta, hogy ne tanulmányozzam, minek, máson gondolkodjak, pl. hogy ideje lenne már megnősűlni.

2021. jan. 12. 16:19
 23/42 anonim ***** válasza:

22: a teóriád alapján aki beteges, többféle betegséggel, az egyből orvosi szinten fog érteni az orvostudományhoz...


ROTFLMAO

2021. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
hány éves vagy????
2021. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
41
2021. jan. 12. 19:22
 26/42 anonim ***** válasza:

OMG! :-DDD


És csaknem őszülő halántékkal akarsz lufik között bevonulni a bíróságra?

Gondnokság alatt nem állsz?

2021. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Gyámság gondnokság alatt nem állok.

Én nem mondtam, hogy lufival megyek.

Szerinted reggel felkelek, űlök a buszra, az az első dolgom, hogy irány Csaba és ott egyből a bíróság, aztán ha vége, veszek kaját, eszek, vonatra vizet vedzek, mert vonattal jövök vissza Debrecenbe, elmegyek Szolnokig, onnanpjedig Szolnoktól Debrecenig a másik vonattal. Szolnokon nézelődök majd a 21.50-es sebessel jövök, azt Debreceni mozdonyvezető viszi, a 22.50-est ladányi, a 23.50-est is debreceni.


Majd Debrecenbe elmegyek a lufiboltba, ha krll lufi s viszem haza.


A kérdés nem rólam szól, bárkiről.

2021. jan. 13. 02:03
 28/42 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is sokat elárul rólad, hogy 41 éves korban ilyen agyament dolgok egyáltalán megfordulnak a fejedben... :-D
2021. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

A kor nem számít itt, ill.számít, mert 16 éves kor fölött lehet regisztrálni, onnantól bárki így én is kérdéseket tehetek fel és válaszolhatok itt, persze betartva a gyk szabályt.

Az, hogy gyerekes vagy felnőttes a kérdés, azért még nem köveztek meg senkit.

2021. jan. 13. 12:15
 30/42 anonim ***** válasza:

Hogy került a bíróság és a lufik mellé az a körülmény, hogy a 21.50-es sebest debreceni mozdonyvezető viszi, a 22.50-est ladányi, a 23.50-est megint debreceni?

A kérdésedhez semmi köze nincs, feltehetően csak azt akartad jelezni, hogy nemcsak a nyomozókkal, de a mozdonyvezetőkkel is barátkozol.

2021. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!