Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mégis milyen törvény alapján...

Mégis milyen törvény alapján csuknának bárkit börtönbe ha csal egy videójátékban?

Figyelt kérdés

Itt több kérdést átolvasva ha erről volt szó kb azt mondták a kérdezőnek hogy készülhet a több év börtönre és arra hogy ott a hátsója...


De most tényleg, ha pistike bekapcsolja a god mode-ját egy minecraft survival szerveren, vagy ferike a wallhacket pubg-ben, esetleg józsi az aimbotot fortnite-ban akkor ugyan valaki írja már le hogy milyen magyar törvény alapján ítélnék el őket.


2021. jan. 12. 08:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy hülye vagy és hasraütészerűen osztod az észt, aszerint, hogy neked valami tetszik vagy sem.

Nőjj fel, addig meg ne írkálj ki kérdéseket, mert semmi értelme.

2021. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem is játszok semmivel amióta felnőttem, egyszerűen felb.ott hogy a kérdések 99%-nál hamis információt láttam és fel kellet tegyem a kérdést.
2021. jan. 12. 08:37
 13/32 A kérdező kommentje:
"hasraütészerűen osztod az észt" Ezt pont te mondod aki szerint a wallhack információs rendszer akadályozása? Ember...
2021. jan. 12. 08:39
 14/32 anonim ***** válasza:
80%

#11 pontosan.

Ezt az utolsót meg tesem gondoltad komolyan

2021. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

De, pont hogy komolyan.


Mind1, az hogy most egy valaki leállt vitatkozni nem számít, a szavazás eredménye pont elég. Bár most ezt olvasva tudom hogy úgyis rányomsz a 2. lehetőségre mert még nullán van :D

2021. jan. 12. 08:44
 16/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem itt minimum 3 ember válaszolgat neked, így elég nehéz kommunikálni. Bár mivel szerintem csak trollkodsz, ezért nem tudom, hogy így van-e értelme a beszélgetésnek. ¯\_(ツ)_/¯
2021. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%
Persze, hogy nincs értelme. Már alapból probléma az, hogy arról van szó jár-e érte valami büntetés. Erre lett felnevelve az ő generációja, úgysem fogja érteni mi ezzel a probléma. Ahogy nem érti mi miért volt a (mondjuk példának) 80'-as években mert nem volt ott. Ez számára természetes ezért nem ezt a gyereket kell hibáztatni:(
2021. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

A #2 választ leszámítva szinte biztos hogy te válaszoltál végig, lehet látni a pipák számát, megegyezik.


Pont te trollkodsz :D ¯\_(ツ)_/¯

2021. jan. 12. 08:50
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Legalább 3-an vagyunk csak szólok
2021. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Én szívesen kirakom a nevem, hogy lásd, nem egy emberrel beszélsz.
2021. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!