Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mégis milyen törvény alapján...

Mégis milyen törvény alapján csuknának bárkit börtönbe ha csal egy videójátékban?

Figyelt kérdés

Itt több kérdést átolvasva ha erről volt szó kb azt mondták a kérdezőnek hogy készülhet a több év börtönre és arra hogy ott a hátsója...


De most tényleg, ha pistike bekapcsolja a god mode-ját egy minecraft survival szerveren, vagy ferike a wallhacket pubg-ben, esetleg józsi az aimbotot fortnite-ban akkor ugyan valaki írja már le hogy milyen magyar törvény alapján ítélnék el őket.


2021. jan. 12. 08:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
Igazából már nem várom el, hogy felfogja, hogy 5 pipából nem nehéz két ugyanannyival rendelkező felhasználót találni, mivel már a "működés" és az "akadályozás" kifejezést sem tudja értelmezni.
2021. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem szavaztatok a 2. opcióra?
2021. jan. 12. 09:01
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
Mert csak elméletben a második a helyes válasz, a gyakorlatban egyik sem.
2021. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
Miért kéne feltétlenül szavazni? Én pont ezt mondtam, te még gyerek vagy, akit arra neceltek fel a játékokba rejtett csalásokkal, hogy szabad és jó is mert nem jár következményekkel. Ez a beszélgetések során bizonyosságot nyert ez persze nem a te hibád, de ezért sem érzed azt *se*, hogy miért nem szavazunk.
2021. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 LazyJones ***** válasza:
31%

1. Szerződásszegás- Abban a bizonyos EULA-ban benne van, hogy a szoftvert rendeltetés szerint használod, a csalás nem tartozik ebbe bele.

2. Üzleti károkozás. Azzal, hogy csalásokkal rontod mások szórakozását, és emiatt kevesebben vásárolják meg az adott játékot, (multiplayer esetében,) kárt okozol, méghozzá felkapott játékok esetén TETEMES kárt okozol a jogtulajdonosnak, aki ezért perbe foghat.

2021. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Ugyebár, DE ennek ellenkezője történik meg napjainkban és inkább mások is megveszik a csaló programokat. Egyébként azzal ha csalsz nem éred el, hogy mások ne vegyék meg a játékot. És persze az, hogy enyien csalnak manapság pont, hogy jó a fejlesztőknek mert pont csak accountok-at bannolnak nem ip-t így elérve a többségnél, hogy akciók idején megvegyék akár többször is az adott játékot így még több bevételhez juttatva a fejlesztőket.
2021. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
93%

Az ide írogatók soha életükben nem játszottak még online játék szerveren.


Röviden: a kutyát de érdekli. Sőt a rendőrségnek közé sincs hozzá.

A játék tulajdonosa bannolhatja a játékból és ezzel vége is történetnek.


Majd biztos az után fog nyomozni a rendőrség hogy xy bugot kihasználva illegálisan farmolta a bossokat wowban. Vicc kategória.

2021. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
33%
Te nem igazán olvastad végig a válaszokat
2021. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 LazyJones ***** válasza:
74%

#27 Tudom, hogy nem magyarország, de parancsolj:

[link]

[link]

[link]

2021. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Amikor még kis szaros porbafingó hülyegyerek voltam én is rengeteg csaltam. Még akkor a Metin 2 volt a nagy menő illetve a Gates of Andaron. Nem tudom ismeri e itt ezeket valaki, bár maximum a goa-val lehet gondjaitok, na én imádtam őket :D


A lényeg, hogy egyszer elcsaltam Metinben egy gyerektől 25 ezer forintnyi vásárlást. Volt erre valami trükk, már nem tudom mi volt ennek a menete de a lényeg, hogy vásárolt ilyen sárkányérmét hatalmas összegbe de a vásárlási kódot amit kapott azt én elkértem tőle, ezáltal pedig nekem lett jóváírva a számlára a nagy értékű sé.

Hányszor megfenyegettek, hogy szól a szüleinek és feljelentenek, mégse történt soha semmi :D

Pedig összesen vagy 100 ezer forintnyi vásárlást kijátszottam ilyen alapon 1 év alatt.

2021. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!