Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » , szerintetek börtönbe megyek...

, szerintetek börtönbe megyek ekkor?....

Figyelt kérdés

Szasztok megszeretném tőlletek az kérdezni,hogy megismerkedtem a badoo társkeresőn egy fiúval(német volt) és utana át váltottunk gmail e-mail címre,hogy ott tudjunk beszelgetni,ismerkedni.

Jó ott beszélgettunk...és mondtam neki,hogy nincsen telefonom,es nem fogok tudni majd írni neked. Erre mondtam a fiú,hogy küldök neked western unión pénzt telefonra,meg arra hogy vonatjegyet meg tudjam venni,elkuldte a pénzt a western unión. És nem mentem el hozzá mert nem akartam:/..(120 ezrett küldött) és már nem írok neki 2 napja. És ráírt a(z) unokatestvérre,hogy menni fogok a rendőrségre mert..valami ilyesmit írt már nem emlékszem mert letiltotta az unokatesóm( de egyebkent unokatesómnak a nevire kuldte a penzt,mert még nem vagyok 18 éves.. és írta a fiú,hogy menni a rendőrségre az miatt.. szerintetek ebből lesz valami?( nagyon félek:(



2021. jan. 13. 05:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha mész, lesz időd megtanulni magyarul.
2021. jan. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok.
2021. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Mégis milyen nyelven leveleztetek?! Ha nem magyar az anyanyelved akkor nem szóltam. A lényeg: szerintem ha megvannak az üzenetek és tudod bizonyítani, hogy te nem kértél pénzt akkor nem aggódnék.
2021. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet látni, hogy nem kérted akkor túl sok mindent nem tud vele kezdeni.
2021. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Remélem igen.
2021. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán rádvernek egy csalás vádat és mész a rácsosba.
2021. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"És nem mentem el hozzá mert nem akartam:/..(120 ezrett küldött) és már nem írok neki 2 napja."


Nem csodálom, hogy fel akar jelenteni. Ha nem akarsz bírósági herce-hurcát (ami börtön nélkül is belekerülhet 120e Ft-ba), akkor küldd vissza neki a pénzt. Egyáltalán miért fogadtad el vonatjegyre a pénzt, ha nem akartál kiutazni hozzá?

Ja, és telefon nélkül is lehet kapcsolatot tartani. Elég egy e-mail cím hozzá, és egy internetes hozzáféréssel ellátott számítógép. Pl. az, amiről ezt a kérdést írtad.

2021. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Jajj de egy mocskos magyar emberek vagytok... amúgy német a fiú

És e-mail címen levelezgettünk,valamikor viberen. Amúgy igen ő mondta hogy kuldd

2021. jan. 13. 11:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igen mi becsületes magyar emberek vgyunk, nem pedig tolvajnépség - mint tippem szerint - te is.
2021. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 ő arra küldte hogy menj hozzá és nem arra hogy zsebre tedd.
2021. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!