Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha közterületen tilos enni,...

Ha közterületen tilos enni, akkor ugye a cigizés is be van tiltva?

Figyelt kérdés

Ott, ahol maszkot kell hordani.

Valahogy mégse látom hogy a bagósokat vegzálná a yard. Vígan pofánfúj füsttel maszk nélkül, plusz ajándék koronával.



2021. jan. 24. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Em tom, én zabálni is nyugottan zabálok a,yard mellett.
2021. jan. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Jajjj csak nem te vagy az illetékes házmester? :D Hívd ki mindegyikre a rendőrt..:D Amúgy meg láttam én már csekket kapni dohányzásért, pont 2 hete. És mi az hogy tilos enni közterületen? Én múltkor a melóhelyemről tartottam hazafelé és olyan éhes voltam hogy majdnem elájultam, "melóhelyen nem volt kaja a büfében" muszáj voltam beszaladni a boltba és venni 2 szelet pizzát és megenni a padon, akkor most ennyi erővel kaphattam volna a csekket? :D Hagyjuk már..
2021. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Melyik univerzumban tilos közterületen enni? Még hot dog meg halárus is van az út szélén jobb helyeken. A villamos nem közterület, ha nem tudtad volna.


Egyébként a dohányosokat vegzálják leginkább a sok száz százalékos jövedéki adóval, hátrányos megkülönböztetéssel, kötelező, ipari méretű gyűlöletkampányokkal.

2021. jan. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: képzeld, pisilni is szoktak közterületen, pedig az is tilos.
2021. jan. 24. 07:02
 5/9 A kérdező kommentje:

“Az ORFK a Telexnek a kérdésére korábban azt közölte, hogy közterületen, ahol jelenleg kötelező a maszkviselés, nem lehet ételt fogyasztani.”

[link]

2021. jan. 24. 07:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A normálisabb rendőr le se szrja, hála az égnek. Főleg kisebb városokban faluban, ez Magyarország itt az utcán a járókelők nem préselődnek össze úgy mint New Yorkba pl..😂
2021. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A rendőrök nagy része is tudja, mekkora baromság a köztéri maszkviselés, ezért még azzal sem foglalkoznak, aki csak simán nem hordja.
2021. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Enni nem tilos, dohányozni sem.
2021. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy mit gondolok az egész hisztériáról, hordom a maszkot utcán is, de képzeld, ha úgy adódik, enni, inni, cigizni szoktam. Gyújtottam már rá rendőr előtt is, lesz.rták. Szerinted mi a megoldás, mindenki szokjon le? Csomó helyről már így is kitiltották a cigit (és egy jó részével egyet is értek, zárt helyeken valóban nagyon hátrányos a nemdohányzókra nézve, még engem is tud zavarni a tömény füst), lassan már az jön, hogy még otthon se lehet...
2021. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!