Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ügyvédeknek nem az a...

Az ügyvédeknek nem az a legjobb, ha minél több tárgyalási nap van egy büntetőügyben?

Figyelt kérdés

A multkor mikor a tárgyalásomon indítványoztam, hogy nézzünk meg két és fél órás videót, nem nagyon tetszett az ügyésznek, de még a kirendelt védőm is sóhajtozott. Nem is mindig a tévét figyelte az ügyvédem, hanem sokszor telefonozott.


Nem értem, hogy miért sóhajtozott.


Az ügyvédeknek nem inkább az a jó, ha még mindig húzódik a tárgyalás?

Nem jó nekik, hogy minél tovább húzódik egy tárgyalás, nem fér bele egy napba, el kell napolni, máskor is kell mennie és minél tovább tart az ügy, annál több óradíjat 6 ezer/óra számláznak ki neki?



2021. jan. 27. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

mert nem az igazság számít,hanem,hogy az ügyvédednek jó e a kapcsolata a bíróval és az ügyvédeden keresztül meg tudtok e beszélni valami normális árat a dolog rendezésére...

azért sóhajtozott,mert tudta,hogy nincsen lóvéd és akkora balek vagy,hogy az igazságodban reménykedsz,nem pedig a dolgok anyagi rendezésében.

2021. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem, de nem ingyen csinálja, hanem pénzért. Az állam fizeti. Ha engem elítélnek, akkor az állam kéri tőlem, de neki megvan a pénze.


Miért fizessek neki?


Tudnék fizetni, akkor is volt nálam többszázezer, de nem adtam egy kávéravalót sem neki, mert kirendelt és az állam fizeti.

2021. jan. 27. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert szerencsétlennek lenne elég dolga nem egy totál veszett ügy miatt ott üldögélni.
2021. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem örűl az óránként 6 ezernek?
2021. jan. 27. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked fingod nincs az ügyvédi munkához, holott sokszor kiadod magad annak.
2021. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mert az vagyok.


Itthagyom én ezt az oldalt. Tele van trollokkal.

Inkább ügyvédtől fogok kérdezni, mert itt csak az időt pocsékolom, hog y néha felteszek egy hoszabb kérdést, és értelmes válasz nincs.

2021. jan. 27. 22:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert mem vagy értelmes.

Menj csak, már újévkor is megígérted hogy nem fárasztod itt a normális embereket tovább, de természetesen ezt sem tartottad be. Szavahihetőség 0.

2021. jan. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy ügyvéd jobb és jövedelmezőbb dolgokat is tud csinálni, amivel hidd el, hogy többet keres, mint óránként 6.000 Ft. Szóval nem feltétlenül jó neki az a plusz óra. Ha tudja, hogy minden bizonyíték megvan ellened, akkor még egy ügyvéd se olyan hülye, ha csak nem te fizetsz neki jóval többet, hogy fárassza magát feleslegesen. Nyilván, ha a videó az ártatlanságodat bizonyítaná, akkor nem emeltek volna ellened vádat. Ha meg a bűnösségedet igazolja, vagy teljesen semleges, akkor minek megnézni? Nyilván van róla egy leirat, hogy mi szerepel a videón, amit nem csak úgy valaki az utcáról leírt, hanem egy olyan hivatalos személy, aki megnézte korábban a videót.
2021. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engedd el 8#.

Levike már a második elmeorvosi vizsgálatán van túl. (Gondolom tudsz következtetni, hogy büntetőügyben miért rendelik ki a szakértő(ket))

Mist ezek alapján ha még hozzávesszük a szokásos hozzáállást, hogy “húzzuk minél tovább mert akkor mert akkor talán nem kerülök börtönbe” teljesen érthető arany levikénk.

2021. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm az értelmes válaszod.


Az az igazság, hogy a multkori tárgyáson mondta a bírónő, hogy itt van egy két és fél órás videó. Indítványoztam az összes levetítését és elkezdte a bíró levetíteni, ez senkinek sem tetszett. Azonban 15.50 körűl szólt, hogy a tárgyalás elnapolva március 2-ra és akkor a továbbit még megnézzük, mondta, hogy 50 perc körüli maradt hátra.


Az a nsgy igazság, hogy a felvételen nem látszik bűncselekmény elkövetése mert egy folyosóról nyílik egy öltöző és csak a folyosót és annak bejárati ajtaját veszi. Ott egy csapat játszott és néha ki be jöttek páran az öltözőbe közbe, msjd mentek vissza. Én 18.31 perckor megjelentem, benéztem az ajtón majd brmentem az öltözőbe, ahonnan még nyílik wc,kézmosó. Oda sehová nem lát be ksmera csak a folyosót veszi. 4 perc múlva távoztam.


Történt egy pénzlopás, de nem lehet tudni ki volt, csak azt, hogy Ők idmerték egymást, én meg bementem, majd ki és én egy illetéktelen személy voltam ott, azonban nem lehet bizonyítani, hogy én loptam el.


A csapattársai, akikben a sértett maximálisan megbízik, mert még nincs is közülük senki rászorulva, Ők biztos nem voltak. Csak én lehettem, de én csak a wc-n voltam.


A vád megvsn hogy én voltam, de bizonyítva nincs.

2021. jan. 30. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!