Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ügyvédeknek nem az a...

Az ügyvédeknek nem az a legjobb, ha minél több tárgyalási nap van egy büntetőügyben?

Figyelt kérdés

A multkor mikor a tárgyalásomon indítványoztam, hogy nézzünk meg két és fél órás videót, nem nagyon tetszett az ügyésznek, de még a kirendelt védőm is sóhajtozott. Nem is mindig a tévét figyelte az ügyvédem, hanem sokszor telefonozott.


Nem értem, hogy miért sóhajtozott.


Az ügyvédeknek nem inkább az a jó, ha még mindig húzódik a tárgyalás?

Nem jó nekik, hogy minél tovább húzódik egy tárgyalás, nem fér bele egy napba, el kell napolni, máskor is kell mennie és minél tovább tart az ügy, annál több óradíjat 6 ezer/óra számláznak ki neki?



2021. jan. 27. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A vád bizonyított. Te sportot közelről se láttál még levike ugyhogy semmiért nem lehettél volna ott.
2021. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jaj ügyészasszony...:)


Az biztos, hogy nem lehettem volna ott, mert az utcáról wc-zni egy embernek nem szabadna bemenni, mert tilos illetéktelennek ott tartózkodni, szabályt szegtem, de nem a btk szabályt, ezzel az ügyész meg a bíró nem foglalkozik, ezért nem a büntető bíró fog elítélni, hanem ezzel a sportközpont magánterület szabályát szegtem meg. A bíró arra kíváncsi, hogy én vittem el a pénzt vagy nem? Ez valószínűleg marad bizonyítstlan, felmentenek alóla.


Az meg, hogy nem láttsm még sportot...???

Thaibox versenysportoló vagyok.

2021. jan. 30. 17:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Sehol se vagy te versenysportoló.

Azthiszed nem foglalkozik, majd hallgasd meg az indokolását a tisztelt bíróságnak.

2021. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!