Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a társaság vagy szervezet...

Sobo8 kérdése:

Ez a társaság vagy szervezet képes visszahozni a hazánkban törölt jogállamiságot?

Figyelt kérdés

Magyar nevük: Együtt az Emberi Jogokért. Angol nevük: United for Human Rights.

Csatlakoztam hozzájuk, de a lakcímemet és telefonszámomat nem adtam meg nekik. Tanulmányozom az angol nyelvű irományukat.



2021. febr. 18. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem képes.
2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Elég béna reklám. Amúgy 2006-ban nem volt itt jogállamiság.
2021. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

2-es! 2006-ban MÉG jogállamiság volt.

A kérdésre? csak Orbán tudná visszahozni, más szervezet nem.

2021. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

"2-es! 2006-ban MÉG jogállamiság volt."


Jaja, amikor emberek szemét lőtték ki Pesten, akkor az volt, meg amikor Fletó az őszödi beszéde után nem mondott le, akkor is, aha. Bezzeg amikor ma a rendőrök úgy bánnak a tüntetőkkel, mint a hímestojással, akkor meg diktatúra van. Elmentek ám gyerekek a tudjátok, hova. :)

2021. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
Jaja, csuda nagy demokrácia volt, amikor azonosító nélküli rendőrök védték szemkilőve a feri hatalmát :)
2021. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megírtam nekik hazánk jelenlegi állapotát. Azt válaszolták, hogy mások akármit csinálnak, de én fejlesszem tovább a joggal kapcsolatos tudásomat. Ezzel nemcsak magamnak teszek jót, hanem lehetőség szerint még másoknak is.

Többet ésszel, mint ész nélkül! Akkor nagyrészt a jogbölcsesség erénnyé válhat. Válasszuk mindannyian ezt az ösvényt, hogy a jogérvényesítés megvalósuljon. Mindent bele, hajrá!

2021. jún. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!