Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a munkáltató kötelezővé...

Ha a munkáltató kötelezővé tette az FFP2 maszkot az eddigi „ajánlott“ helyett, akkor innetől állnia is kell a számlát?

Figyelt kérdés

Megjártam a kérdésemmel a jogiforum-hu oldalt is, de azért ide is felteszem.

Eddig nem volt kötelező a maszk, csak ajánlott. Aki hordott hordott, aki nem nem.

De bekeményítettek: kötelező, a műszakfelvétel feltétele, ráadásul FFP2 maszk, nem ám akármilyen rongydarab ami 200 ft a kínaiban.

Viszont akkor kérdés : ki állja a számlát? Az FFP2 maszk nem épp olcsó-ki fizeti?


mert addig míg csak ajánlott volt, addig én álltam max nem vettem maszkot.

De most kötelező -a cégnek kell állnia.

Nem?

A jogiforum szerint vagy ad maszkot, vagy kifizeti a számlát ha veszek de ő állja és nem én.

Kötelessége. mert ő tette kötelezővé.


2021. márc. 3. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

" Szerencsére én még féláron rendeltem. "


Én meg féláron SE rendeltem mert szartam az egészre. NA? hehhee a köbön.

2021. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Oké, nálad a pont :DDDDDDDDD
2021. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 Töröltetni tudsz meg privátban ocsmányul beszélni!
2021. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9)

"Akkor számoljunk egy kicsit"-az árat vontad kétségbe amit írtam.Cáfoltalak,erre nekiállsz terelni meg okokoskodni.Az FFP2 maszk mosható,bár kinézem belőled hogy kiszámolod a mosószer és a víz költségét is,egy hónapra kivetítve.Már ha kézzel mosol,mert különben ott az áramszámla,a mosógép amortizációja meg még ki tudja mi minden jut az eszedbe.

2021. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

",bár kinézem belőled hogy kiszámolod a mosószer és a víz költségét is,egy hónapra kivetítve."


így van!!! mert nem NEKEM kell a maszk, hanem a cég írja elő-de akkor állja is a számlát az utolsó FILLÉRIG!! ez ELVI kérdés!


nem pénzről van szó, mindegy hogy 5 ft vagy 500 vagy 5000.

mindegy.

az a lényeg hogy ő vár valamit, semmi gond de akkor ÁLLJA IS!!Az utolsó b---nyákig!!


ellenvetés?

2021. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ellenvetés?Ott az 1-es válasz amit írtam.
2021. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!