Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szexuális kényszerítésnek/...

Ez szexuális kényszerítésnek/ bűncselekménynek számít? Normális, ha annyiban hagyjuk?

Figyelt kérdés
Egy nagy tekintélyű, magas beosztású 40-es férfi eddig közel 10 fiatal (16-18 éves) lánynak (eddig ennyiről tudok, de valószínűleg több is lehet) tett szexuális ajánlatot, kért meztelen képeket, önkielégítős videót stb. Köztük többel is szexuális kapcsolatot létesített, melyben hosszasan győzködte őket, és többszöri visszautasítás után is erős nyomást alkalmazott, hogy belemenjenek az intim viszonyba, és különböző manipulációkkal/szíveségekkel csalogatta fel őket magához. (Pl.: segít a tanulásban, beszélget vele, vesz neki alkoholt stb.)

2021. márc. 7. 22:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy milyen kapcsolatban álltak. Ha tanár diák kapcsolat stb, megütheti a bokáját a pasi.
2021. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Igen ha tanár nagy bajba kerülhet
2021. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tanár-diák viszony. Házas ember a férfi, és ez a 10 lány egy fél éven belül”fordult meg” nála, ezért gondolom, hogy rengeteg lehetett.
2021. márc. 8. 07:10
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
De hol szedi össze ezeket a fiatalokat?
2021. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%

14-es, hol, hol, hát interneten csetelgetve.


Kérdező, erkölcsileg én is elítélem, amit ez a fickó művel, de ez csak épphogy érinti a büntetőjogi kategóriákat. Valószínűleg okos ember, és nagyjából tudja, meddig mehet el büntetlenül.

Ha tudjátok, hogy házas, akkor szerintem rendőrség helyett legjobb tájékoztatni a feleségét a viselt dolgairól (gondolom te az egyik lány szülője vagy). Természetesen bizonyítékokkal, mondjuk csatolni azokat az üzeneteket, amiket te is idéztél. Utána néhány tányér biztos eltörne a fickó fején, és meg is érdemelné. :-)))

2021. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
81%

Ha internetről akkor tényleg nem beszélhetünk kényszerről,bármikor tilthatta volna stb...


Jó ötlet a feleségnél tálalni sok bizonyitékkal

2021. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
53%

És ezek a lányok tudtak egymásról? VAgy hogyan derült ki...??


Mégis, mi visz rá egy 16éves lányt, hogy ilyen pasikkal szóba álljon????

2021. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%
#16: nekem is ez volt az első gondolatom: miért nem tiltották őt a lányok...?? Azzal, hogy fenntartották a kapcsolatot, úgymond ráutaló magatartással belementek ebbe a "kapcsolatba".
2021. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az egyik anyuka.


Munkájából kifolyólag nagyon sok fiatallal kerül kapcsolatba, ezek a lányok sokat köszönhetnek ennek a férfinek, hálásak neki, és többnyire nem túl jó családi háttérrel rendelkeznek.

2021. márc. 8. 09:50
 20/36 A kérdező kommentje:
Tehát nem egy idegen férfival kezdtek el beszélgetni, hanem már min.fél éve ismerték egymást. Nem így kezdte a férfi, az elején teljesen normálisan bánt velük, később tért rá a szexualitásra
2021. márc. 8. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!