Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A megörökölt (és leadózott)...

A megörökölt (és leadózott) tulajdoni hányadom (lakóház 1/4) átruházható-e kiskorú gyermekem javára?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%
44 és 48 is ugyanaz vagyok.
2021. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:
ÉN szeretném megvásárolni és felújítani!Ki szeretnék fizetni mindenkit!A nekem jelzett eladási áron.Ez így fair,nem?És innen lett hirtelen azt "ezt azért még át kell gondolnom" szöveg.Épp ezért gondolom h szar van a palacsintában.44-48 köszi még egyszer! :)
2021. márc. 11. 19:22
 53/81 anonim ***** válasza:
76%

Jó, hát akkor neked nem adják el, másnak nem adják el, ott marad majd a nyakatokon, míg le nem robban és kész.


Mi lett volna, ha egyenesen rákérdezel, miért nem adják el neked ugyanazon az áron ilyen susmákolás helyett?


Látszik, hogy egy család vagytok.

2021. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a nyerészkedést azért nem értem, mert kb 2 perc kiguglizni, hogy az adott helyen mik a négyzetméterárak. Ha piaci áron van rá vevő, akkor mi a kérdés? Ha nem piaci áron, akkor kombinálás és összeesküvéselméletek gyártása helyett, miért nem lehet egyenesen megbeszélni?
2021. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 A kérdező kommentje:
Csillagom.Igen,látszik!Szar ügy ha az ember normális akar maradni.Szar ügy ha a saját véred akar megszívatni!Szar ügy,de én nem hiszek a karmában,ezért felveszem a kesztyűt!Szar ügy,mert rákérdeztem nyíltan és csak hebehaba volt!Szar ügy,valóban!Mint ahogy az is h véleményt alkotsz tanács helyett!De persze azért köszi ám! :)
2021. márc. 11. 19:35
 56/81 anonim ***** válasza:
79%
Ha a kérdező 3 milliót akar kifizetni a másik kettőnek, akkor gondolom a "ház" valami rom egy zsákfaluban. Inkább örülne, hogy van rá vevő.
2021. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
Kedves 55-ös!Valóban költeni kell rá!Az eladási árat reálisnak tartom!De ismétlem:ÉN szeretném MEGVENNI!Nem elsumákolni,ígérgetni,KÉSZPÉNZBEN KIFIZETNI.Ennyi.Jah,és az eladási árat az unokatesóm állapította meg,és ő eröltette az eladást is!Hirdetve nem is volt szándékában,hiába kértem.Ismétlem NEM akarom továbbértékesíteni!
2021. márc. 11. 19:40
 58/81 A kérdező kommentje:
Amúgy 4,5-et.6ot adnának érte.Az én részem.1.5 lenne.Felújításra szorul.Mondtam hogy ha lát benne fantáziát,hát essünk neki!Ne gondolja h át akarom bavcsizni!Viszont avval számoljon hogy pénzt és időt kell neki is beletennie.
2021. márc. 11. 19:45
 59/81 anonim ***** válasza:
79%
Ha te szerinted is reális az ár, akkor hol a sumákolás? Mit nyerne azon bárki, hogy magasabb áron vesz meg egy felújításra szoruló ingatlant, mint amennyit az ér? Ha neked az a bajod, hogy neked kell az a ház, akkor miért nem lehet azt mondani? Miért akkor kapsz észbe, mikor már van rá komoly vevő. Hagyatékin, vagy bármikor nem volt róla szó, soha egyszer sem, hogy mit akartok vele kezdeni?
2021. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:
Ez persze így már nem igazán tetszik neki.Pusztán jóarcúságból rááldoztam a vasárnapomat.Megcsináltam 4 ajtót,a padlásfeljárót,és a melléképület ablakát.Összepakoltam,tetem fel lakatpántot lakatot,3 kulccsal.Egyet magamnál tartottam,a többit leadtam nekik,természetesen!Kinn is volt,mert a szomszédok szóltak neki.Mondtam h ott a dekopír fűrész ha dolgozni akarna-esetleg.De sietnie kellett nagyon...! Hát ennyi :)
2021. márc. 11. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!